×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Українська діаспора Японії підтримує Україну

Четвер, 07 квітня 2016 08:56 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Це зазначив Президент України Петро Порошенко, який зустрівся з українською громадою в Токіо, перебуваючи в Японії з офіційним візитом.

Глава держави подякував за небайдужість до долі України, зокрема відзначив фінансову та матеріальну допомогу українців в Японії для українських військових, які беруть участь в АТО, та внутрішньо-переміщених осіб з тимчасово окупованих територій.

Президент ще раз наголосив, що 2017 рік буде роком Японії в Україні та запросив українську громаду долучитися до цієї акції. Про це інформує прес-служба Президента.

"Надважливою також є солідарність українських громадян", — зазначив Президент, подякувавши громаді українців "Краяни" за активну солідарну позицію з Батьківщиною.

Крім того, Президент розповів про результати домовленостей з японською владою і наголосив, що українсько-японські стосунки мають інтенсивний рівень. Глава держави також повідомив, про наміри української влади всіляко стимулювати вивчення японської мови в Україні та активізувати обмін між студентами задля зближення двох країн, культурного та наукового обміну.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається