×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2112

Запрошуємо на Великодній ярмарок в Австрії!

Середа, 13 квітня 2016 13:04 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У неділю, 24 квітня,  y серці Відня знову буде нагода побачитись. Уже вкотре відбудеться весняний великодній ярмарок. Окрім презентації виробів рукоділля та виробів на українську тематику, цей день збагатить насичена дитяча програма.

Ярмарок – це насамперед свято, що влаштовується українською спільнотою для гостей. Особливістю цієї події є співпраця між багатьма органіаціями: Церквою св. Варвари, Товариством Української Молоді в Австрії, Українською Суботньою школою, дитячими групами “Пташенята” та “Малята Відня”. Партнерами свята є портали “Сторінка” та “Ринок”, арт-домівка “Дерево” та школа “Ерудит”.

Звертаємо вашу увагу, що Великодній ярмарок 2016 присвячений відразу кільком добрим справам.
На особисте проханння папи Франциска до католиків світу про зібрання пожертв для України, щоб у такий спосіб звернути увагу світової спільноти до проблем у нашій державі, відгукнулася церква святої Варвари: під час ярмарку проводитиметься збір коштів. Тож приєднуйтесь та кличте своїх австрійських друзів, небайдужих до України.

Оскільки цього року у Відні на квітну неділю немає можливості купити вербну лозу, то під час свята така можливість буде. Придбану лозу також можна буде посвятити у церкві. Ті, хто не пектимуть паски вдома, зможуть замовити їх під час ярмарку (будуть зразки пасок) й отримати їх у п’ятницю перед Великоднем.

Соціальний проект “Торопижки” допомагає виходжуванню передчасно народжених дітей в Україні.  Наталя Цікра, меценат проекту, презентує на ярмарку авторську кераміку з України.

Роблячи вибір на користь модного одягу, виготовленого власноруч тернопільськими волонтерами, ви підтримуєте проект Романа Б. для допомоги українській армії.

Цього року ми плануємо створити умови для учасників ярмарку, які найкраще сприятимуть благодійним проектам. Кожен учасник, що презентує свою продукцію, має можливість представити також і акцію допомоги. Учасники запрошуються підтримувати акції один одного, роблячи добровільний внесок з продажу своєї продукції чи купуючи продукцію один одного. До 20 квітня ще можна приєднатись до ярмарку як учасник.

Аби залучити наших гостей, будемо активно інформувати про програму ярмарку. Щоб надихнути шанувальників літератури, уже заздалегідь сповіщаємо про презентацію роману Софії Андрухович “Felix Austria”, яку проводитеме Марія Вайсенбок.

А ось наші учасники, які допоможуть у приготуванні свят та посприяють вашому гарному настрою красою своїх виробів:

  • У чому спекти українську паску та як її прикрасити, підкаже Анжеліка Гурмер. Також у неї ви знайдете сучасні дизайнерські вишиванки, прикраси з бісеру, дерев‘яні сувеніри з петриківськии розписом, керамічний посуд, смачні карпатські чаї.

Koza dereza  Iryna Sabadash  Nadine 3

  • Юлія Тимчук допоможе підготуватись до великодніх свят прикрасами з бісеру та полімерної глини, виробами ручної роботи з фетру, розписаними власноруч писанками, вишитими рушниками, квітковими композиціями.
  • На ярмарку вас чекає оригінальне і красиве намисто майстрині Ольги Мікули з натурального каміння, венеціанського та індійського скла, з авторськими зґардами та підвісками.

Olha Mikula  Anzhelika Hurmer

  • Леся Мелаверде презентує ґердани і прикраси з бісеру, коралі, вишиті клатчі.
  • Ірина Сабадаш приєднається до дійства із акварельними картинами та стільничками ручної роботи.
  • Виробами ручної роботи вас потішить Оксана Водотика.
  • Лазерною технікою оздоблені вироби з дерева “ДереВухо” привернуть вашу увагу своєю креативністю.
  • Наталя Булатова чекатиме на вас із милом ручної роботи, торбинками та листiвками.

МожливIana Zhukovskaо у вас буде бажання зробити комусь або собі подарунок, придбавши етноіграшки від “Кози Дерези“.

Віночки, прикраси та ляльки ви знайдете в Яни Жуковської та Сергія Масалітіна.

У Романа Свистовича ви дізнаєтесь, як виглядають акрил-картини, на картоні покритим полотном.

Слідкуйте також за новинами щодо програми ярмарку. Сподіваємося вітати численні радісні обличчя і провести разом приємне свято

Сторінка.at