IV Мегамарш у вишиванках в Токіо, Японія

Понеділок, 23 травня 2016 12:15 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(9 голосів)

22 травня за ініціативи спільноти українців в Японії «Краяни» в Токіо відбувся традиційний четвертий мегамарш у вишиванках.

Захід відбувся в центральному районі столиці Японії – Ґінза. Метою заходу була популяризація та ознайомлення громадян країни “сходу сонця”, з українською культурою, національним одягом, піснями, а також об’єднання української спільноти в Японії.

В заході взяло участь близько 150 учасників, серед яких були українці, японці, американці та громадяни інших країн. Яскраві кольори вишиванок, віночків та українських прапорів замайоріли центром Токіо.

Парад підтримали не лише проживаючі в Японії українці, але й дипломатичний сектор Посольства України в Японії та надзвичайний та повноважний Посол Ігор Харченко. Також приймав участь у параді Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні у 2011–2014 роках пан Сакато Тоїчі.

Приємно, що на святі були присутні вишиванки з різних регіонів України і кожен з учасників вигукуючи «Слава Україні – Героям Слава!» підтримав свою Батьківщину, її єдність та мир на її землі.

По закінченню параду в парку Ґінза після виконання гімну України, учасники затанцювали українських танців. До вивчення українських танців також радо приєднувались і японці та гості заходу.

Захід відбувся за підтримки Посольства України в Японії, місії Української Православної Церкви Київського Патріархату, а також представниками українського бізнесу в Японії.

У Токіо мегамарш у вишиванках вперше відбувся у 2013. У 2013 році захід зібрав більше 70 українців, які проживають в Японії, а також японці, яким цікава та небайдужа Україна. Захід проводився в районі Шібуя, маршрут пролягав через відоме перехрестя на станції Шібуя та площу Хачіко. Наступні марші вже традиційно проводяться маршрутом, який пролягає центральними районами Токіо: починається в фешенебельному районі Ґінза і пролягає до центрального парку Хібія поруч з імператорським палацом.

Більше фото у Миколи Солоцького та Юрія Ковальова

Відео є ТУТ

Матеріали до публікації на порталі української діаспори "Стожари" надав Павло Котенко

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається