Вінниця готується приймати Форум української молоді діаспори "Вінниця 2016" Рекомендовані

Понеділок, 06 червня 2016 07:30 Автор  Стожари Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 22 по 27 серпня 2016 р. чарівне українське місто Вінниця готується приймати гостей з української діаспори на Форумі української молоді діаспори "Вінниця 2016" (ФУМД), який огранізовує Світовий конгрес українських молодіжних організацій.

Участь у Форумі візьме близько 60 молодих людей з різних країн світу, які мають своє коріння в Україні. Також на Форумі очікується участь представників світового і європейського конгресів українців, дипломатичного корпусу, очільники громадських організацій діаспори та багато інших гостей.

Як повідомляють організатори, це буде перший візит молоді української діаспори до Вінниці.

Сам Форумі «Вінниця – 2016» складатиметься з 3 частин: - 22-23 серпня - Річні збори СКУМО (офіційна частина) - 24-27 серпня - неофіційна частина програми та культурна програма "Дiаспoра Фест".

А офіційне відкриття планується 22 серпня 2016 р. з початком о 16 годині у Вінницькому державному академічному музично-драматичному театрі ім.Садовського.

Як зазначають організатори - "молодь діаспори збиреться у Вінниці, щоб поділитись своїм досвідом, розказати, як вони люблять Україну, хоча більшість із них народились за кордоном. Але вони зберігають культурну спадщину, розмовляють українською, пишаються, що вони українці. Молодь розкаже, який потужний волонтерський рух вона організувала, яку лобістську роботу вони проводять заради своєї прабатьківщини...".

Голова Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак повідомив, що форум буде складатись з трьох частин: офіційної, неофіційної та культурної. «На офіційну частина ми запрошуємо євродепутів, представництво дипломатичного корпусу в Україні, керівництво державних органів влади України та інших гостей. Неофіційна частина більше сконцентрувана на молодь діаспори. Планується програма, яка буде складатись з різних тренінгів, спілкування молодіжних лідерів, можливо, будуть майстер-класи та інше. Все буде узгоджуватися під час формування більш детальної програми. Також буде культурна програма – діаспора-фест».

 

Останнє редагування Вівторок, 07 червня 2016 06:54