×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Сезон відпочинку відкритий - перші групи діток українських військових повертаються з Хорватії!

Вівторок, 07 червня 2016 09:13 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Перші три групи діточок з родин членів антитерористичної операції в Україні завершили відпочинок в місті Омиш, Хорватія.

Відпочинок для діточок вдалося реалізувати завдяки покровительству дружини Президента України Марини Порошенко, організаційній роботі Посольства України за фінансової та особистої підтримки колишнього хорватського футболіста, ФІФА менеджера Івіци Пирича.

Під час відпочинку діти мали нагоду ознайомитися з красотами хорватського узбережжя в рамках організованих для них ознайомчих екскурсій. Відбулися товариські футбольні матчі з хорватськими дітьми. Особливою приємністю стала підготовлена дітьми широка культурна програма, яка позитивно вразила своєю різноманітністю та високим рівнем виконання українських пісень.

Повертаючись додому з відпочинку діти завітали до столиці Хорватії, де разом з Послом України поклали квіти до пам'ятника Т.Шевченку, сфотографувалися біля каштану хорватсько-української дружби на Українській вулиці м.Загреба та отримали від української громади подарунки та гуманітарну допомогу.

Останнє редагування Вівторок, 07 червня 2016 09:18