Незабутня зустріч української діаспори Австралії з гостем з рідної України Рекомендовані

Вівторок, 07 червня 2016 10:27 Автор  МАРІЧКА ГАЛАБУРДА - ЧИГРИН Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(9 голосів)

В Сіднеї Українська Греко Католицька Парафія ім. св. Андрія зустрічала і приймала Преосвященного Владику Венедикта (Алексійчука) єпископа-помічника Львівської Архиєпархії (зі Львова.)

Владика Венедикт приїхав до Австралії на запрошення Преосвященного Владики Петра Стасюка, щоби провести тзв. реколєкції з духовенством, які відбулися в околиці Мельбурну.

Візитація в Сіднеї розпочалася в суботу 4.6.2016. з Архиєрейської Богослужби, в якій брали участь учні, вчителі школи та родичі дітей. Співслужили отці - парох Симон Цькуй і о. Олег Стефанишин.

Діти Української Братської Школи ім св. Андрія вітають Владику Бенедикта хлібом і сіллю...

Діти Української Братської Школи ім св. Андрія вітають Владику Бенедикта хлібом і сіллю...

Після Богослужби вітали Владику хлібом і сіллю, Данієла Піскор, Стефанія Мандзій, і маленька Моніка Заріф, - квітами Вікторія Волицька.

Діти Української Братської Школи ім св. Андрія вітають Владику Бенедикта піснею

Діти Української Братської Школи ім св. Андрія вітають Владику Бенедикта піснею

Відбувся концерт з віршами, піснями й танцями - у виконанні всіх учнів, які на той час були в школі. Владика Венедикт, в супроводі о. Симона Цькуя й директорки школи Одарки Брецко, заходили до кожної кляси, де діти відбувають навчання, заняття. 

Преосвященний Владика Венедикт серед дітей Украаїнської Школи ім св. Андрія в Сіднеї

В неділю 5.6.2016 після врочистої Архиєрейської Богослужби, співслужили отець парох Симон Цькуй, отці Олег Стефанишин, Михайло Шиян.

А прислужували: Андрійко й Маркіян Стефанишин, Лука Шиян, Марян Римовський, Микола Петрикович, Андрій Матіюк, Данило Кучерук, Андрій Наконечний, - ми відбули неформальної зустріч з Владикою Венедиктом, який піддходив до кожного стола, говорив з нами вільно на різні теми. Він всім сподобався своєю безпосередньою поведінку.

Владика Венедикт в розмові з нами...в прицерковній залі

Цікаво розповідав про допомогу УКЦ воякам, які вертаються з фронту, з війни з Донбасу, ранені, травмовані... Існує спеціяльна програма для таких вояків.

Преосвященний Владика Бенедикт - єпископ-помічник Львівської Архиєпархії в Сіднеї. З парафіянами:
Роман Гойдич, Петрі і Оля Чокули, Марія Гойдич...

Владика, спілкувався з нами українською, - розповів, що він був в Канаді, в місті Ст. Кетеринс, де мали створити манастир отців Студитів, чину до якого він належить. Це і Блаженніший емерит Патріярх Любомир Гузар - студит. Тому Владика Венедикт говорить англійською мовою. В понеділок 6.6. в 18.30 відбулася ще одна Архиєрейська Богослужба і зустріч жінок Католицької Ліги й молоді з Владикою.

Владика відвідав парафії УГКЦ в Перті, Адельайді, Джілонгу, Мельбурні. В вівторок 7.6. він буде в Канбері, а до Брізбену виїде в четвер 9.6.

Знимки з суботи - робила Таня Зіневич, о. Симон. - Недільні знимки мої або робив їх Маркіян Стефанишин двома фотоапаратами.

Більше знимків є на моїй сторінці (Marichka Halaburda Czyhryn) та на сторінці (St Andrew's Ukrainian School Sydney)

МАРІЧКА ГАЛАБУРДА - ЧИГРИН