#Stop Putin! Українці світу вимагають зупинити Путіна! Долучайтеся! Рекомендовані

Середа, 08 червня 2016 06:05 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(24 голосів)

Українцям по всьому світу урвався терпець! 9-11 червня 2016 року українські громади Європи, Канади і США збираються на глобальний мітинг, щоб зупинити путінську війну в Україні. Долучаймося! Україці, всі друзі України та просто люди світу, які виступають проти тиранії Кремля! Прийдіть, підтримайте! Запрошуйте друзів, сусідів, просто знайомих та незнайомих людей! Разом ми - сила!

"Ми просимо усіх долучитись до нашої акції, щоб весь світ почув нас: ми хочемо спинити вбивства наших людей на сході України – на Донбасі. З різних джерел (від українських мас-медіа до звітів ОБСЄ) надходить інформація про те, що ситуація на Донбасі загострилась. Що Росія і підтримувані нею про-російські озброєні формування не виконують Мінські угоди", - зкаликають організатори.

“За останні дні – щодня є вбиті і поранені громадяни України, і не тільки військовослужбовці: від постійних обстрілів страждають і місцеві мешканці, серед яких є діти.
Серце болить, немає сил дивитись на те, що там відбувається, а совість не дозволяє залишатись осторонь.

До нашої акції підключились вже багато громад з різних країн. Ми впевнені, що разом зможемо зупинити російську агресію проти України. Просимо нас підтримати, бодай просто вийти і постояти поруч з нами, щоб продемонструвати незгоду з політикою Росії. Ми сподіваємось на вашу допомогу і підтримку, на допомогу всіх, хто хоче зберегти життя українців на Донбасі.

У Німеччині після демонстрації кілька активістів готові розпочати голодування.

Ми будемо вимагати:

1 - Повне виведення назад у Росію військ і військової техніки

2 – Посилити (збільшити) спостережну місію ОБСЄ і подовжити її роботу до 24 годин на добу. Допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону, який Україна тимчасово не контролює. Оскільки мінські угоди не виконуються з боку Росії, за ocтанні дні маємо різке погіршення ситуації на Донбасі на лінії розмежування, щодня, на жаль, є загиблі і поранені і кількість міняється.

3 -Продовжити санкції проти Росії, оскільки Росія не виконує Мінські угоди. Через російськy агресію на сході України посилюються обстріли, гинуть українські військові і мирне населення.

Подія у Facebook (українською та німецькою мовами – ТУТ), про глобальну акцію англійською мовою – ТУТ.

На сьогодні протести плануються у 24 містах по всьому світу

1. Amsterdam http://bit.ly/1PDsv3n
2. Budapest http://bit.ly/1PDsi0e
3. Zürich http://bit.ly/1PDswUX
4. Paris http://bit.ly/1PDsJrp
5. Warsaw http://bit.ly/1PDtgJZ
6. Frankfurt http://bit.ly/1PDt25s
7. Lisbon http://bit.ly/1PDtmkA
8. Kyiv http://bit.ly/1PDszQO
9. Cherkasy http://bit.ly/1PDslZT
10. Prague http://bit.ly/1PDsZqn
11. Barcelona http://bit.ly/1PDteBP
12. Drohobych http://bit.ly/1PDt3q3
13. Zaporizhzhia http://bit.ly/1PDtArW
14. Lausanne http://bit.ly/1PDsxIB
15. Cologne http://bit.ly/1PDtReB
16. Riga http://bit.ly/1PDtKjh
17. London http://bit.ly/1PDtlgD
18. Moscow http://bit.ly/1PDsRHq
19. Kirovohrad http://bit.ly/1PDth0f
20. Sofia http://bit.ly/1PDtvEG
21. Rome http://bit.ly/1PDsX1B
22. Munich http://bit.ly/1PDsYmd
23. Lutsk http://bit.ly/1TXNtfb
24. Nurenberg http://bit.ly/1TXOPqg

Шукайте найближчі до Вас міста! Приєднуйтесь!

Разом ми сила!
Слава Україні! Героям Слава!

Дякуємо за підтримку!", - повідомляється у зверненні.

Також на підтримку України, її великий друг, Мартін Луітл (Martin Luithle) від імені організації "StopPutin Stop WAR in Ukraine: Global event / Mіжнародня акція" направив відкритого листа Голові Європейської Ради із закликом посилити санкції проти Росії у зв'язку з невиконанням Росією жодного пункту Мінських угод:

Відкритий лист

Головам держав і урядів

Ради Європи

4 червня 2016 року

Ваша постанова про подовження санкцій на саміті ЄС 28-го/29-го червня 2016 року в Брюсселі на саміті ЄС вам належить прийняти рішення про те, чи будуть подовжені санкцій стосовно Російської Федерації.

Я представляю членів організації "StopPutin Stop WAR in Ukraine: Global event /Mіжнародня акція“, яку Ви можете знайти в інтернеті за наступним посиланням: https://www.facebook.com/StopPutin-Stop-WAR-in-Ukraine-Gl…/

В п´ятницю, 10 червня 2016 року, о 18 годині організацією будуть проведені демонстрації проти війни Росії в Україні. Вони пройдуть одночасто в багатьох містах Европи, Канади та Сполучених Штатів Америки, в тому числі в Парижі, Барселоні, Цюріху, Будапешті, Празі, Варшаві, Франкфурті та Ліссабоні.

Від імені членів цієї групи я звертаюсь до Вас із наполегливим проханням про подовження санкцій по відношенню до Російської Федерації з наступних причин:

В порушення міжнародного права Крим і надалі залишається анексованим Російською Федерацією. Етнічна група кримських татар, що його населяє, переслідується, людей заарештовують, викрадають абож вони просто зникають.

Так звана українська криза на Донбасі є насправді не кризою або громадянською війною, а неоголошеною війною Росії проти України, що порушує міжнародне право і є грубим порушенням підписаного в Будапешті державами Україна, Росія, Великобританія, Франція і Сполучені Штати Америки меморандума про недоторканість державних кордонів України.

Між тим, існують докази того, що російські військові, російські танки, російська артилерія та інше російське озброєння беруть участь у війні проти України на Донбасі і активно підтримують парамілітарні з´єднання, так званих сепаратистів, що беруть участь у конфлікті.

Уряд Росії досі не виконав жодного зобов´язання із підписаної в Мінську мирної угоди.

Війна на Донбасі вигнала з рідних місць біля двох мільйонів людей і змусила їх стати внутрішніми переселенцями. Вона принесла нескінченні біди людям Донбасу і всїєї України. За офіційними даними, на поточний момент на цій війні загинуло більш як 10.000 українців, за даними спецслужб ця цифра може досягати більш як 50.000 чоловік. На територіях так званих Донецької і Луганської народних республік, що контролюються Росією і парамілітарними з`єднаннями, скоюються жорстокі військові злочини і порушуються права людини також по відношенню до мирного населення, що перетворює обидві області фактично на території правового вакууму, що вже стало предметом розслідування Міжнародного трибуналу в Гаазі. Як повідомлює публічне телебачення, мова йде про існування 79 нелегальних в´язниць і як мінімум 6.000 жертв тортур.

Тому організація, яку я представляю, закликає Вас зберегти тиск на уряд Російської Федерації через подовження і посилення існуючих санкцій. Тільки так може бути поновлена законність і припинені несказанні страждання людей. Відмова від подовження санкцій подасть Росії абсолютно помилковий сигнал, що буде інтерпретований не як заклик до ослаблення напруги, а як ознака слабкості.

Поновлення і посилення ділових стосунків призведе не до поліпшення міжнародного політичного клімату, а навпаки, до подальшого озброєння російської військової машини і служб безпеки, а отже, і до нової агресії.

Організація, що я представляю, висуває наступні вимоги:

1.Всі російські військові з´єднання, російські танки, важка артилерія та інше озброєння повинні бути виведені з України!

2. Ситуація в Східній Україні повинна знаходитись під посиленим спостереженням з боку ОБСЄ. Спостереження повинно вестись цілодобово. Спостерігачам ОБСЄ повинен бути забезпечений вільний доступ на ділянки українсько-російського кордону, що є тимчасово непідконтрольними українській армії. В результаті повинен бути відновлений вільний доступ і контроль України над державним кордоном. Через невиконання Росією Мінських угод становище вздовж демаркаційної лінії на Донбасі в останні дні значно погіршилось, обстріли російською стороною щоденно призводять до загибелі українських військових і мирного населення.

3. Подовження існуючих санкцій проти Росії, що порушує Мінські мирні домовленості. У випадку подальшого недотримання Мінських мирних угод, санкції проти Російської Федерації повинні бути посилені!

Якщо ці вимоги не будут виконані, активісти попереджають про свою готовність до публічного і безстрокового голодування до виконання їх вимог.

Тому наполегливо прошу Вас із серйозністю сприйняти дане звернення.

З повагою

Адвокат

Martin Luithle

Reisstraße 5

DE-78467 Konstanz

Останнє редагування Четвер, 09 червня 2016 07:16