Українці всього світу виходять на акцію #Stop Putin's War in Ukraine! - Рим

П'ятниця, 10 червня 2016 09:26 Автор  Олеся Татарин Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Чужа біда - не болить. Смерть чужих дітей нікому не затьмарює існування і не відбирає сон та бажання жити далі....

Прикрившись Мінськими домовленостями світ начебто забув і не помічає що в Україні йде війна і щодня продовжують гинути ні в чому неповинні люди. НАШІ ДІТИ, БРАТИ І СЕСТРИ, НАШ НАРОД.

Натомість все частіше починають з'являтися заклики послабити зашморг на шиї імператорської Росії Путіна.  Все частіше лунають слізні вимоги про зняття санкцій.

Українці світу з болем спостерігають за трагічними наслідками цієї невизнаної війни Росії проти України, і ще болючішою реакцією на неї всього цивілізованого світу.  Нас болить. І ми не можемо мовчати.

На цей раз поштовх до глобального протесту українців надала маленька нейтральна Швейцарія. Активісти Золотурну підняли хвилю обурення, що прокотилася всім світом і  об'єднала всіх у глобальну всесвітню акцію #StopPutin'sWarInUkraine.

 

Головними вимогами акції стало : 

1.Stop Putin's War in Ukraine. Припинення війни. Повне виведення російських військових формувань з території України.

2.OSCE 24/24. Посилити контроль над виконанням вимог Мінськими домовленостей зі сторони ОБСЄ цілодобово.

3.More Sanctions to Russia. Беззаперечне продовження санкцій проти Росії.

В акції приймають участь активісти 28 міст з 19 країн світу.
Першим щаблем ВСЕСВІТНЬОЇ АКЦІЇ став древній РИМ.

Акція протесту була організована Конгресом українців в Італії та Оргкомітетом Євромайдану Рима.

9 червня 2016 року українська громада Риму зустрілася біля стін Парламенту Італії. Бог благословив нашу міжнародну акцію STOP PUTIN'S WAR IN UKRAINE. Злива, що з самого ранку шматувала вулиці старого міста, припинилася перед самим її початком. А на звучання Гімну України ще й виглянуло і сонце.

Під час акції українські активісти закликали італійських парламентарів, державних та суспільних діячів, а також італійську громадськість продовжувати наполягати повного виведення російських військ з України, імплементації з боку РФ Мінських угод, припинення обстрілів, провокацій та диверсійної діяльності РФ на території України, повернення під контроль України окупованого Криму та Донбасу; та підтримати продовження санкцій щодо РФ до повного виконання нею всіх вищезгаданих вимог. 

Українці світу сподіваються що їх БІЛЬ буде почутий!   І що світ згадає про Україну і допоможе нам у нашому прагненні досягти миру у всьому світі!


Останнє редагування П'ятниця, 10 червня 2016 10:25