"Еллісів" - великі кроки наших освітян

Середа, 15 червня 2016 08:53 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Українська школа "Еллісів" у Норвегії створена зовсім недавно. Але завдяки українській заповзятості та натхненню коллективу, що поєднує учителів, учнів та їх батьків у єдине українське родинне коло, вже встигла досягти значних успіхів. Про це коротка розповідь "Стожарів".

У червні 2016 року вся школа "Еллісів" в Осло вітала одного зі своїх вчителів - пані Ніну Хаген. Пані Ніна була визнана одним з найкращих учителів української мови за кордоном!

"У нашій Українській школі "Еллісів" в Осло величезне свято!!! Наша дорога вчителька пані Ніна Хаген - серед переможців ІІ Міжнародного конкурсу "Найкращий учитель української мови за кордоном" у 2015/2016 навчальному році (ІІ місце, дипломант). Від щирого серця вітаємо пані Ніну із видатною перемогою! Яка гордість за наш навчальний заклад, за наших дітей, яких навчає НАЙКРАЩА ВЧИТЕЛЬКА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ У ВСЬОМУ УКРАЇНОМОВНОМУ ЗАКОРДОННІ! Вклоняємось, пані Ніно! Подальших Вам успіхів, наснаги та нових творчих злетів! Слава Україні! " - привітала родина "Еллісів" свого педагога.

Також Міністерство освіти України запросило школу "Еллісів" долучитися до платформи для публічного обговорення та впровадження змін в існуючі навчальні програми для початкової школи.
Вперше обговорення навчальних програм є публічним та прозорим процесом. Кожен має змогу долучитися і посприяти розвитку української освіти.

А голова Секретаріату Товариства зв'язків з українцями за межами України ("Україна-Світ") Кендзера Алла Євгенівна запросила школу до участi у виставцi  «Ми-діти твої, Україно!», присвяченої Міжнародному Дню захисту дітей. Київ.

"Участь Вашої школи у документальній виставки разом з освітніми закладами Греції, Нідерландів, Італії дала можливість популяризувати українську освіту, позашкільне виховання закордонних українців, які займаються вихованням справжніх патріотів України, збереженню тісного зв’язку з Батьківщиною - є ще одним кроком до зміцнення зв’язків між європейськими народами, побудови українського світу за межами України." - написав Голова Товариства, Герой України Іван Драч.

13343117 561627127355516 3969970183038261245 n

 

 

 

Останнє редагування Середа, 15 червня 2016 10:00