Світовий Конгрес Українців закликає Генерального секретаря ООН заявити, що Російська Федерація брутально порушує Хартію ООН

Вівторок, 21 червня 2016 09:00 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає Генерального секретаря ООН Бан Кі-Муна заявити, що Російська Федерація брутально порушує Хартію ООН своєю військовою агресією на Сході України і нелегальною окупацією Криму та грубо зневажає людські права, зокрема українців та кримських татар.

У письмовому тексті промови Генерального секретаря ООН, який був розповсюджений на Міжнародному економічному форумі у Санкт-Петербурзі 16 червня 2016 р., як подають  “ReutersCanada” та “AssociatedPress”, було сказано, що Російська Федерація “має відіграти критичну роль ... у вирішенні інших нагальних глобальних проблем, від припинення конфліктів в Україні і Сирії, до захисту людських прав та контролю над розповсюдженням зброї масового знищення”.

Виголошений текст, як зазначають “ReutersCanada” та “AssociatedPress”, був дещо змінений. У ньому Генеральний секретар ООН не згадує про Україну, однак говорить, що Москва “має відіграти важливу роль та я дійсно міцно розраховую на керівництво Російської Федерації”.   

Участь Генерального секретаря ООН Бан Кі-Муна в Міжнародному економічному форумі у Санкт‑Петербурзі у період діючих проти Російської Федерації цільових санкцій за явні порушення Мінських домовленостей та його висування Російської Федерації, яку міжнародне співтовариство трактує як державу-агресова, нагадують політику примирення, яка призвела до Другої світової війни.

“Світовий Конґрес УкраїнцівзакликаєГенерального секретаря ООН Бан Кі-Муна відкликати свої слова щодо Російської Федерації в письмовому і виголошеному текстах промови на Міжнародному економічному форумі у Санкт-Петербурзі та, натомість, закликати Російську Федерацію дотримуватись Хартіїї ООН та її базових принципів, а зокрема припинити військову агресією на Сході України та здійснити деокупацію Криму,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається