На вічну пам'ять...

П'ятниця, 01 липня 2016 10:26 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Заява Європейського Конгресу Українців з приводу смерті Василя Сліпака.

З глибоким сумом та болем українці Європи сприйняли трагічну звістку про героїчну смерть в бою за Україну Василя Сліпака – активіста української громади у Франції, соліста Паризької опери, волонтера, стрільця ДУК «Правий Сектор».

Василь був і буде для всіх нас прикладом високого патріотизму, безкорисного волонтерства та самопожертви, безмежної любові до України та Українців.

Василь Сліпак завжди був серед організаторів загальноєвропейських акцій протесту проти російської агресії в Україні, брав безпосередню участь у всіх маніфестаціях та волонтерських ініціативах. Його завзяття та невичерпна енергія пробуджували і надихали багатьох до дії. Боротьба за волю України стала сенсом його життя: Митець зі світовим іменем покинув велику сцену, кар’єру і поїхав добровольцем захищати Батьківщину на фронт.

29 червня ворожа куля вцілила в його серце…
Василь загинув Героєм у бою, захищаючи Україну… «Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх», - каже Святе Письмо. Василь Сліпак склав ту найбільшу людську жертву любові за «друзів своїх»-українців, яких він лагідно називав «братчики і сестрички». Василь загинув, але його справа житиме – її продовжуватимуть українці в Україні та поза її межами. Це є нашим святим обов’язком перед Василем та всіма Героями, які полягли за Батьківщину.

Європейський Конгрес Українців складає щирі співчуття родині та друзям Василя Сліпака і приєднується до молитви за його безсмертну Душу.

Ярослава Хортяні, голова ЕКУ