×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

У Португалії розпочав роботу Перший літній український юнацький табір

Середа, 06 липня 2016 05:58 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

3 липня 2016 року у Португалії розпочав роботу Перший літній український юнацький табір "Честь України – готов боронити!".

Його учасниками є 54 таборовики, з яких 41 – це Юнацтво, із Португалії та Іспанії.

Організували захід Спілка Української Молоді, Спілка українців Португалії (Лісабон), культурно-освітній центр «Оберіг» (Ешторіл), освітньо-культурний центр «Школа імені Тараса Шевченка» (м.Фару).

У неділю, 3 липня, відбулося урочисте відкриття табору, на яке завітали Інна Огнівець – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португалії, Чабан Микола – член проводу Спілки Українців Португалії, Орест Антошків – громадський діяч з Іспанії, Людмила Галаш Хол – представник президента КНАФ доктора Марії Терези Да Коста Маседу,

Гості побажали Юнацтву та виховникам вдалого таборування та наголосили на необхідності дальшого розвитку українського молодіжного руху в Португалії.

З листом до учасників табору «Честь України – готов боронити!» звернулася Світова Управа СУМ.

«Обравши за назву клич нашої організації, Ви підкреслили своє прагнення жити й працювати задля добра України та її народу, кращі сини якого сьогодні збройно обороняють незалежність та територіальну цілісність своєї Вітчизни від сусіда-агресора», – йдеться у листі СУ, яка закликала українську молодь єднатися та підтримати Воюючу Україну. – «Не бійтеся розповідати світові правду про свою Україну! Будьте гордими слави багатьох поколінь борців! Нехай ясними будуть Ваші дні, теплими – зустрічі з новими друзями, незабутніми – спогади про проведений разом на таборі час. Нехай Бог і Україна зоріють у Ваших серцях!».

Як розповів комендант табору, голова Крайової Управи СУМ в Україні др.Юрія Іляш, після збірки-відкриття відбулося знайомство з Командою, перегляд відеофільмів про Спілку Української Молоді. А завершила перший день спільна ватра, під час проведення якої відбулося представлення країн, з яких прибули таборовики.

Юнацтво матиме нагоду більше дізнатися про Україну, її звичаї, минувшину та сьогодення, ознайомитися з її культурними здобутками, духовними традиціями, поспілкуватися, за допомогою скайп-зв’язку з юними українцями, які живуть в різних куточках світу. Також на таборовиків чекають цікаві мандрівки, теренові ігри та практичні заняття.

Триватиме табір до 10 липня 2016 року.

tabir 3

tabir 4

tabir 5

tabir 1