Форум української молоді діаспори «Вінниця-2016» Рекомендовані

Четвер, 25 серпня 2016 10:49 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

22 серпня у Вінниці стартував Форум української молоді діаспори «Вінниця-2016». Для участі в Форумі з’їхалась українська молодь з багатьох країн світу.

Засідання Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) та “Форум української молоді діаспори” розпочалися 22 серпня 2016 року, в цьому році він проходить у Вінниці.

Близько сотні молодих людей із 30 країн приїхали цього року на Міжнародний форум української молоді діаспори.

На форумі присутні делегати з Канади, Німеччини, Фінляндії, Казахстану, Білорусії, Молдови, Польщі, Чехії, Словаччини тощо. Основним організатором заходу є Світовий конгрес українських молодіжних організацій. Підтримують форум Міністерство молоді та спорту України, влада Вінниці та області.

Урочисте відкриття форуму відбулося у Вінницькому обласному українському академічно музично-драматичному театрі ім. М.К.Садовського. Всі присутні заспівали гімн України.

Перед початком Форуму представники різних конфесій привітали і благословили цей захід.

 

Від Української Православної Церкви Київського Патріархату участь в урочистому відкритті взяли архієпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав, архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл, які привітали учасників зібрання та зачитали вітальне слово Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «Організаторам та учасникам Форуму української молоді діаспори та Річних зборів Світового конгресу українських молодіжних організацій».

Виступи ансамблю "Барвінок" - Вінниця на урочистій частині старту форуму, стали справжньою родзинкою висвітлення української культури

Голова Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак зазначив, що нині українська діаспора – це той ресурс, який може служити на користь України.

- Протягом тижня ми будемо знайомитися з громадськими організаціями, владою, говоритимемо про майбутню співпрацю і різні проекти як на європейському, так і на українському рівні. Тут відкривається дуже багато можливостей завдяки діаспорі, яка на сьогодні є найбільшим лобістом української справи в Європі. В нас у діаспорі зараз пішов такий тренд, що засновується у різних країнах торгово-промислові палати або бізнес-клуби. Завдяки підприємцям українського походження, їхнім друзям і рідним намагаємося залучати інвестиції в національну економіку. Працюємо там і над інформаційною політикою, − зазначив М.Гочак.

- Разом з Президентом Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій підписали угоду про співпрацю. Сприяння у залученні іноземних інвестицій для розвитку Тернопільської області. Реалізація спільних соціально-культурних, освітніх та економічних проектів. Допомога в оздоровленні за кордоном та наданні гуманітарної допомоги талановитим дітям з малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО. Формування позитивного іміджу Тернопільської області на міжнародному рівні, - повідомив Степан Барна.

Нагадаємо, Форум української молоді діаспори проходитиме протягом восьми днів у різних локаціях.

Міжнародну молодіжну акцію організовує Світовий конгрес українських молодіжних організацій. Підтримують захід Міністерство молоді та спорту України, обласна й міська влада Вінниці. Триватиме форум д... http://www.golos.com.ua/article/274836
Міжнародну молодіжну акцію організовує Світовий конгрес українських молодіжних організацій. Підтримують захід Міністерство молоді та спорту України, обласна й міська влада Вінниці.... http://www.golos.com.ua/article/274836

Міжнародну молодіжну акцію організовує Світовий конгрес українських молодіжних організацій. Підтримують захід Міністерство молоді та спорту України, обласна й міська влада Вінниці.... http://www.golos.com.ua/article/274836
Останнє редагування Четвер, 25 серпня 2016 11:36