Відкриття навчального року в Українській недільній школі у Москві Рекомендовані

П'ятниця, 14 жовтня 2016 18:00 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Українська недільна школа, Національний культурний центр, як рідний дім, як родина, як маленька Україна!

Затишно і не по-осінньому тепло у минулу неділю було в приміщенні Національного культурного центру України в Москві, де, попри усі переживання, розпочався новий навчальний рік в Українській недільній школі ім. Павла Поповича.

А розпочався Святковий урок з вітального слова директора НКЦУ В. Іонова, який вперше відкривав школу.

Радник посольства України в РФ Альберт Черніюк передав вітання від усього колективу посольства з побажаннями творчого натхнення, наснаги, успіхів і здоров’я.

Дійсно, на сьогодні і школа, і Культурний центр – це «вогник української культури», як підкреслив Віктор Іванович Мироненко, викладач школи з багатолітнім досвідом, якого чекають кожної неділі і діти, і батьки.

Музична святкова програма у цей день була різнокольоровою, різножанровою. Українські пісні, поезія, гуморески, народні забави, майстер класи з танцю малечі від старших вихованців.

А з яким інтересом витягували ріпку! Українську казку «Ріпка» за короткий період підготувала і перенесла у залу Ніна Шовгун, яка не перший раз дарує радість і насолоду.

Багато було цікавого, багато відео привітань від маленьких українців з різних куточків світу, вітальні відкритки прийшли також від Державного управління справами, Міжнародного інституту освіти, культури та зв"язків з діаспорою, Української Всесвітньої Координаційної ради.

А яке ж свято без гостей? Привітали малечу театр «Еней», Ансамбль «Срібні струни» музичної школи ім. Козловського, приворожила усіх своїм чарівним голосом Поліна Губернаторова, яка вже є солісткою Дитячого хору Большого театру Москви.

Після таких щирих вітань, спільної концертної програми і легше починати навчальний рік. Починати з вірою, наснагою, впевненістю і любов’ю. Бо Українська недільна школа, Національний культурний центр, як рідний дім, як родина, як маленька Україна.

Дорогі вихованці, батьки, учителі, хай щастить! У добру путь!

Автор: Зоряна Созанська