×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Відбулася зустріч Президента СКУ Евгена Чолія з Президентом України Петром Порошенком

Середа, 02 листопада 2016 10:35 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

1 листопада 2016 р. у Києві, Україна, відбулася офіційна  зустріч Президента Світового Конґресу Українців (СКУ) Евгена Чолія з Президентом України Петром Порошенком

Зустріч була присвячена обговоренню шляхів посилення координації дій щодо захисту територіальної цілісності України та людських прав у зв’язку з російською агресією проти України, утвердження України як реформованої європейської держави та поборювання корупції в Україні, - повідомляє СКУ.

Президент СКУ подякував Президенту України за конструктивні відносини з українською діаспорою, у тому числі під час урочистої академії “Українці світу – Україні”, що пройшла в Національній опері в Києві у рамках відзначення 25-ліття незалежності України, та передав йому звіт і інформаційний листок про діяльність СКУ та Резолюції Річних загальних зборів СКУ про напрямки подальшої діяльності.

У ході зустрічі було зосереджено увагу на обговоренні спільних зусиль, спрямованих зокрема на сприяння ратифікації Нідерландами Угоди про асоціацію між ЄС і Україною;необхідність здійснення тиску на Російську Федерацію для дотримання нею Мінських домовленостей та потреби відновлення проти Російської Федерації економічних санкцій, поки вона цілком не буде їх дотримуватись; розгортання поліцейської місії Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі в Східній Україні для підвищення поваги Російської Федерації до Мінських домовленостей; запровадження безвізового режиму для громадян України до держав ЄС, зважаючи на виконання Україною всіх потрібних для цього умов; міжнародну підтримку ініційованої Україною резолюції Генеральної асамблеї ООН про порушення прав людини в Криму; важливість видання Томосу про автокефалію Української Православної Церкви Київського Патріархату та підтримку економічного розвитку України з боку СКУ.

Від Президента України Петра Порошенка в зустрічі взяли участь Заступники Глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв та Ростислав Павленко.

До складу делегації СКУ, яку очолив Президент СКУ Евген Чолій, увійшли Заступник Президента СКУ і Голова Комітету СКУ з підтримки економічного розвитку України Олена Кошарна та Директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.

“20-мільйонна українська діаспора на чолі зі Світовим Конґресом Українців та його організаціями в 53-ох країнах світу буде і далі активно допомагати Україні поборювати гібридну війну Російської Федерації, щоб забезпечити мир і стабільність в Україні та в світі,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

З інформацією про цю зустріч можна також ознайомитись на сторінці Офіційного інтернет-представництва Президента України.