Вчителі з 14 країн світу говорили про викладання української мови в світі Рекомендовані

Неділя, 13 листопада 2016 07:29 Автор  Стожари Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

9-10 листопада 2016 року у Львові відбулася конфереція "Українська мова в світі", ініціатором якої став МІОК "Львівська політехніка". Вчителі з 14 країн світу говорили про викладання української мови поза межами України.

Відбулися презентації нових навчальних видань з української мови як іноземної. Наша українська школа "Еллісів" з Осло використовує в роботі мультимедійні ресурси: освітній портал "Крок до України".

Було корисно побачити новий посібник "Яблуко".

У результаті обговорень про переосмислення українського навчання учасники прийняли рішення створити робочу групу "Мово рідна, слово рідне". До неї увійшли вчителі з Канади, Лондону, Сіднею, Варшави, Барселони, Угорщини.

Оксана Винницька знає всі правові документи і вона теж з нами!  А ще безліч нових ідей, обмін досвідом, цікаві методичні розробки, корисні поради, чудові підручники! А головне - нові контакти з колегами на трьох континентах!  Мої колеги з "Еллісів" раді і зголосилися прийняти участь у роботі групи однодумців-освітян.

Я вдячна Олені Гарцулі з Канади за чудову доповідь про засоби мотивації учнів.

10 листопада конференцію завершено. За результатом, ми, вчителі українських шкіл за кордоном, плідно попрацювавши, створили робочу групу за пітримки МІОК. Дякуємо Вам, дорога Iryna Kluchkovska, організатор Galynka Temnyk.

Автор: Nina Hagen
Українська школа «Еллісів» в Осло / Den Ukrainske skolen «Ellisiv»

Останнє редагування Неділя, 13 листопада 2016 07:46