#NetherlandsWithUkraine СКУ закликає підтримати повну і безумовну ратифікацію Угоди про асоціацію між ЄС і Україною Нідерландами

Понеділок, 14 листопада 2016 10:18 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Світовий Конґрес Українців (СКУ) повторно закликає Нідерланди розблокувати повну і безумовну ратифікацію Угоди про асоціацію між ЄС і Україною, коли українці всього світу готуються відзначити третю річницю Євромайдану 21 листопада 2016 р.

Події Євромайдану, викликані відмовою тодішнього Президента України Віктора Януковича підписати Угоду про асоціацію між ЄС і Україною, відкрили нову сторінку історії як акт небувалої консолідації народу України в його прагненні жити в незалежній, демократичній та європейській державі.

СКУ закликає всіх українців та друзів України у світі активно підтримати заклик до повної і безумовної ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС і Україною Нідерландами, приєднавшись до кампанії в соціальних мережах напередодні третьої річниці Євромайдану.

  • Підтримайте заклик СКУ, якнайбільше поширивши приєднаний малюнок через соціальні мережі та заохотивши Ваше товариство зробити те саме.
  • Підвищіть рівень поінформованості, додавши повідомлення #NetherlandsWithUkraine до Ваших постів у соціальних мережах.

“Повна і безумовна ратифікація Угоди про асоціацію між ЄС і Україною є в найкращих інтересах Європейського Союзу, включно з Нідерландами, і України,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається