×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Президент СКУ закликав Вселенського Патріарха Варфоломія надати автокефалію українській церкві

П'ятниця, 25 листопада 2016 09:23 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

18 листопада 2016 р. у приміщенні Вселенського Патріархату в Стамбулі, Туреччина, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій зустрівся зі Святійшим Вселенським Патріархом Варфоломієм І, Архієпископом Константинополя - Нового Риму.

Президент СКУ закликав Вселенського Патріарха видати Томос про автокефалію Української Православної Церкви Київського Патріархату у відповідь на заклик Президента і Верховної Ради України та об’єднаної навколо СКУ 20-мільйонної української діаспори з 53-ох країн світу.  Евген Чолій також передав Вселенському Патріарху Резолюцію Річних загальних зборів СКУ 2016 р. з таким закликом.

Разом з цим Президент СКУ поінформував Вселенського Патріарха про українську діаспору та про пріоритети її нинішньої діяльності, що перш за все пов’язані з захистом територіальної цілісності України від російської агресії.

У зустрічі також узяли участь Митрополит Французький Емануїл, Митрополит Смирнський Варфоломій та Директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.

“Ця зустріч була важливою для представлення Вселенському Патріарху повної підтримки з боку української діаспори на чолі зі Світовим Конґресом Українців щодо надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві Київського Патріархату,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.