Австралійська медіа-компанія SBS збирається закрити україномовні радіопрограми! Рекомендовані

Четвер, 01 грудня 2016 09:03 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Австралійська Федерація Українських Організацій (АФУО) закликає врятувати українське радіо!

Про це АФУО повідомила на сторінці у facebook.

Таке рішення повязано з тим, що аудиторія української радіохвилі зменшується, а багатомовної телекомпанія оголосила про перегляд своїх послуг, віддаючи перевагу найбільшим громадам

Українська програма вже була скорочена та переведена на цифровий формат, при цьому деякі члени громади, як і раніше відчувають труднощі, щоб отримати доступ, оскільки програма більше недоступна на стандартних радіоприймачах.
Очільник Австралійської Федерації Української Організації (AFUO), пан Стефан Романів зустрівся з керівництвом SBS, щоб підкреслити важливість української програми радіо.
Пан Стефан зазначив: "Дані перепису населення не повинні бути єдиним фактором при прийнятті цих рішень.
Обличчя українського суспільства змінюється. Старші члени не є єдиними, які покладаються на програми для отримання інформації та зв'язку. Нові прибулі, які приїхали з України в 90-х і 2000-х років, більш молоді люди, використовують їх, щоб зберегти зв'язок зі своєю мовою.
Мова є найважливішим елементом культурної самобутності. Усунення програм українською змусить слухачів перейти на програми. Це супречить хартії SBS, в якій говориться, що SBS буде "наскільки це практично можливо, інформувати, навчати і розважати австралійців їх бажаними мовами".
AФУО закликає всі українські організації і членів спільноти реагувати та  взаємодіяти з громадськістю через консультації, щоб посилити повідомлення про те, що українська програма має важливе значення для нашої спільноти.
Ваша думка на sbs.com.au/radio/consultation
Консультація закривається у неділю 11 грудня 2016 року.

Останнє редагування Четвер, 01 грудня 2016 09:32