Українська діаспора Німеччини повинна бути єдиним потужним голосом, який відстоює інтереси України у Європі, - Євген Чолій Рекомендовані

Понеділок, 12 грудня 2016 11:19 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Президент Світового конгресу українців Є.Чолій перебуває з робочим візитом у німецькій столиці.

Під час зустрічей з депутатами Німецького бундестагу, представниками наукових фондів та дослідницьких центрів ФРН керівник СКУ звернув увагу на важливість об’єднання зусиль з українством у напрямку відстоювання європейських демократичних цінностей у світі та проведення потужної інформаційної роботи.

Є.Чолій висловив свої думки, підчас зустрічі з керівниками та активістами українських громадських організацій в Німеччині, щодо активізації зусиль з метою об’єднання у протистоянні російському агресору.

Крім того, на зустрічі з представниками Об'єднання українських організацій у Німеччині (ОУОН), Чолій закликав українську діаспору Німеччини виступити єдиною силою у протистоянні російському агресору.

"Сьогоднішня ситуація ще більше потребує такого голосу, який міг би від імені всіх українців в Німеччині ставити питання, що стосуються російської агресії в Криму і на сході, гібридної війни, російської дезінформації, євроатлантичної інтеграції України, ратифікації Угоди про асоціацію та інші", - заявив Чолій.

Також, він наголосив, що українці в Німеччині можуть і повинні бути сьогодні потужним голосом, який відстоює інтереси України у Європі. "Нам потрібна потужна дахова організація в найсильнішій європейській країні, яка входить до складу ЄС. Це треба світовому українству, Україні", - заявив Чолій.

9-11.12.2016 відбувалися звітно-виборчі збори ОУОН (Об'єднання українських організації Німеччини).