Українська громада відвідала поранених військових, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Болгарії Рекомендовані

Понеділок, 12 грудня 2016 13:11 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Активісти товариства "Мати - Україна" начолі з лідером Оленою Коцевою відвідали наших поранених вояків, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Болгарії.

Про це пише на своїй сторінці в facebook Vasil Zhukivskyi.

Діаспора пригостила наших воїнів стравами винятково болгарської кухні. Сказати, що зустріч була зворушливою, все одно нічого не сказати. Слава Україні!

"Активісти товариства "Мати - Україна" начолі з лідером Оленою Коцевою відвідали наших поранених вояків, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Болгарії. Разом вони поїхали до старовинного Пловдіва (римська назва - Філіпополіс, а взагалі місту 8 тис. років) і ознайомилися з архітектурними пам'ятками міста, зокрема, Античним театром, якого збудував ще римський імператор Марк Ульпій Траян (98–117 рр. після Христа). Потому діаспора пригостила наших воїнів стравами винятково болгарської кухні. Сказати, що зустріч була зворушливою, все одно нічого не сказати. Слава Україні!
Перебування та лікування цієї групи наших вояків тут фінансує почесний консул України у Бургасі пан Караненов. Він і надав буса воякам для поїздки до Пловдіва.
Софійска група "Мати - України" вдячна Мар'яні Імреоровій та Олегу Максимові - українцям і жителям Пловдіва, за логістичну підтримку на місцевості
", - йдеться в повідомленні.

"А діти з нашої недільної школи зробили кожному воїну витинанки на пам"ять", - повідомляє Olena Koceva.

Останнє редагування Понеділок, 12 грудня 2016 13:23