Свято Миколая в Осло, Норвегія. Рекомендовані

Середа, 21 грудня 2016 18:21 Автор  Стожари Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Діти завжди з нетерпінням чекають на свого Небесного покровителя і він завітав сьогодні в нашу Українську школу «Еллісів» в Осло / Den Ukrainske skolen «Ellisiv» i Oslo. Щиро дякуємо вчителям: Oxana Baranchuk, Ксенія Любчик, Dima Heger, нашому музично-технічному керівникові Vitaliy Zverev та пану Анатолію, які долучилися до постановки та підготовки цього чудового свята-дійства.

Наші діти не просто стрибали, бавилися і їли цукерки, наші діти довго і ретельно готувалися до свята.

Вони вивчили багато про життя Святого Миколая - хто він був за життя, що робив, куди ходив-мандрував, про кого піклувався, а також і про буття як Святого, про традиції українського народу, перекази, легенди, святкування, навіть про народні прикмети та приказки, пов'язані з Миколаєм.

Про все це вони і розповіли батькам та гостям на святі. А ще співали багато пісень і про Миколая, і про діток, які Його чекають-виглядають, і про те, кому дає подарунки, а кому, може, і різочки.

А ще... Та прибився Чортик до нашого свята, та ще й сердитий такий, погрожував малятам, список мав тих, хто не був чемним та старанним.

Ось який! Та то ж добре, що Янгол світлий захистив діток від такого непрошеного гостя.

А ще всі довідалися, що наснилося Дівчинці у ніч на Миколая... Як янголики збиралися в дорогу, готувалися, як Миколайко підбирав подарунки.

Сама все бачила, на власні очі! І в самої аж стали відростати крила... І далі б дізналася, якби... матуся її не розбудила!

Діти писали листа і були чемними, то ж мали надію, що Миколай точно завітає до кожного вночі і покладе під подушку... не вгадали... не різочки, а чудові подаруночки!

Діти знають, що Миколайко був уже в дорозі, щоб встигнути обійти вночі всіх діток. А вдень він не ходить по святах, але ж так хотілося подаруночка і вдень.

От і добрий же наш Святий Миколай, заступник і охоронець всіх дітей. Почув-таки, як старанно наші діти готувалися. Ну, як же він міг не порадувати їх!

І от... задзвонив надворі срібний дзвоник, такий янголики мають.

Побіг наш пан Анатолій, ой, правда, стояв мішок для дітей в школі «Еллісів»!

А в мішку – лист від Миколая, який він і зачитав! І всім вистачило смачненьких подарунків.

А солодощі та шоколадки передав Миколайко аж із самого Києва, бо то ж для українських діток.

Ох, і дякували дітки своєму Святому! А потім було солодке частування для всіх!

Але це ще не все. Ми провели вікторину, щоб перевірити діток. Наші діти в школі «Еллісів» - найрозумніші! Чудово відповідали!

А потім ми провели вікторину для дорослих - чи пам'ятали вони всі факти, про які на святі розповідали діти. Еге... Далеко дорослим до дітей! Не все вони знали. Зате всі гуртом відповіли, тепер і дорослі знатимуть багато-багато про святого Миколая.

Розходилися додому щасливі і задоволені. Але всі, ясна справа, думали про те, що ж покладе їм під подушку Миколайко...

Діти завжди з нетерпінням чекають на свого Небесного покровителя і він завітав сьогодні в нашу Українська школа «Еллісів» в Осло / Den Ukrainske skolen «Ellisiv» i Oslo
Щиро дякуємо вчителям: Oxana Baranchuk, Ксенія Любчик, Dima Heger, нашому музично-технічному керівникові Vitaliy Zverev та пану Анатолію, які долучилися до постановки та підготовки цього чудового свята-дійства.

Дякуємо колективу Міжнародного інституту освіти культури та зв'язків з діаспорою "Львівська політехніка" Iryna Kluchkovska, Олена МицькоOlena Medvedeva, Galynka Temnyk, які написали нам святкове привітання:
 
"Святий Миколай сказав, що у вашій школі вчаться чудові дітки, які приходять у свої вихідні дні, коли можна довше поспати, погратися, подивитися телевізор, щоб довідатися більше про Україну - країну їхніх батьків, вивчити рідну мову, довідатися про багату культуру і складну історію землі, яка народила їхніх предків.
А ще – це щасливі дітки, бо мають прекрасних батьків, які не лінуються і возять щотижня своїх хлопчиків і дівчаток до школи і хочуть, щоб вони зростали розумними і працьовитими.
«У цій Школі, – захоплювався Святий, – є надзвичайні люди – учителі, які працюють з душею і серцем для маленьких українців». Святий Миколай попросив нас привітати від свого імені дітей, батьків, учителів, подякувати за те, що дбають про Україну, вивчають її традиції, бережуть їх. Святий Миколай вірить, що ви зростатимете чемними, допитливими і здоровими дітками.    
Нехай щастить! Моліться до Святого Миколая за здоров’я своєї родини, милої школи, України!"

Висловлюємо щиру вдячність за привітання нашим любим спонсорампоштарям-перевізникам "EST TRANS", бо яке свято без подарунків:)
Всі діти чекають завжди на головне - цукерки. Наші солодощі найсмачніші, бо вони з України.
Це стало можливим завдяки перевізникам "EST TRANS"Angela, Роман Марценишин, Андрій Потішний.
Дорогі діти, шановні батьки, з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, щастя вам і Божої ласки!
Ønsker alle en Riktig God Jul !
 
Світлини Ніни Хаген
Останнє редагування Середа, 21 грудня 2016 19:17