Українські діти Греції бажають Миру Україні

Понеділок, 06 лютого 2017 08:25 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У суботу, 4 лютого 2017 року, діти Української недільної школи при Асоціації української діаспори в Греції та філоукраїнців греків “Українсько-Грецька Думка” висловили  свою підтримку воїнам, які захищають Україну у цей важкий для неї час.

Галина Маслюк, голова Асоціації розповіла дітям про те, що останній тиждень став дуже важким для українських дітей на Сході України, через бомбардування загинули бійці, багато отримали поранення, а тисячі дітей залишилися без води та опалення в дуже морозні дні, коли температура сягає мінус двадцяти градусів Цельсія. Директорка школи Ганна Павлюк закликала учнів передати свої “живі” вітання мужнім захисникам нашої рідної землі, - повідомила "Стожарам" Українсько-Грецька Думка.

Учениці старшої школи Марілєна Хіміч та Валерія Бикова сказали українською та грецькою мовами: “Ми – Українці. Навчаємося в Українській недільній школі при Асоціації “Українсько-Грецька Думка”, яка діє вже 15-тий рік. Ми – за мир!”. Учениця 6-го класу Христина Пападопулю розповіла: “Я народилася в Греції. Моя мама є українкою! І українська, і грецька мови є моїми материнськими мовами. Я дуже люблю країну, де народилася моя мама. Я прошу миру моїй країні!”.

Наймолодші вихованці школи намалювали для українських воїнів малюнки, де вони самі, без жодної допомоги вчительки, написали, як вони люблять Україну і яка вона гарна, а також власноруч зробили з паперу голубів миру, яких надішлють з Греції в Східну Україну, щоб там вже ніколи не було війни.

“Воїни, ми з вами! Хай береже вас Бог. Слава Україні! Героям Слава! Ми – за МИР”, – хором відправили вітання маленькі українці Греції в холодну Авдіївку не тільки воїнам-захисникам, але й дітям зболеного від війни Сходу України.

Своїм посланням українські діти в Греції не тільки висловлюють підтримку українським бійцям, але сподіваються також відправити сигнал тривоги грецькому суспільству – “Україна у вогні. Діти України потребують МИРУ. Україна потребує підтримки світу. Україна – за МИР”.

 

Останнє редагування Понеділок, 06 лютого 2017 08:42