ЧИ ТИ ЧУЄШ, НАРОДЕ!!! ВСТАВАЙ!!! В НЕБЕЗПЕЦІ ТВІЙ РІД!!! І ТВІЙ КРАЙ!!!

Понеділок, 13 лютого 2017 14:49 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

16602844_1246461648770133_5029026961351642962_n.jpg  

Слово з Лондона, від Дарії Склярик

 

ЧИ ТИ ЧУЄШ, НАРОДЕ!!! ВСТАВАЙ!!!

В НЕБЕЗПЕЦІ ТВІЙ РІД!!! І ТВІЙ КРАЙ!!!...

Дарія Склярик

Зважаючи на останні бурхливі події, що відбуваються в Україні, українська громада Лондона, як завжди, не залишається осторонь, а всіма силами підтримує захисників рідного краю у цій запеклій борні з москоським агресором та внутрішніми перевертнями-запроданцями.

Активістами волонтерського руху «Лондон-Євромайдан» було проведено ряд акцій в підтримку діючих захисників та ветеранів.

ЧИ ТИ ЧУЄШ, НАРОДЕ!!! ВСТАВАЙ!!! В НЕБЕЗПЕЦІ ТВІЙ РІД!!! І ТВІЙ КРАЙ!!!... саме під таким гаслом в неділю, 5 лютого 2017 року, з ініціативи активістів «Лондон-Євромайдан», українська громада в Лондоні провела дві дуже важливі акції в підтримку України.

О 12 годині дня, у сквері біля Парламенту, активісти Лондон Євромайдану приєдналися до світової акції #22pushups, мета котрої: підтримати усіх діючих бійців та ветеранів, що захищали та захищають Україну від російської агресії, показати рішучість боротьби проти торгівлі на крові.

Естафету, прийняту від волонтерів Прикарпаття, передали Штабу Блокади Торгівлі з Окупантами (#ШтабБлокадиТоргівлізОкупантами,) та Штабу Оборони Києва (#ШтабОборониКиєва )

По полудню, біля сотні активних, небайдужих українців прийшли на Даунінг стріт, перед резиденцію прем'єр-міністра Великої Британії, щоб виразити протест проти агресивної московської війни в Україні, котра в останній тиждень загострилася масовими атаками російських військ майже по всій лінії розмежування. Нагадати британському лідерові про забов’язання, які країна взяла за Будапештським меморандумом. Протестанти вимагали посилення санкцій проти Росії, закликали британське керівництво заморозити активи російських компаній, відключити Росію від міжнародної банківської системи SWIFT тощо, щоб зупинити кровопролиту на сході України та в інших країнах світу.

Виступи ативістів (Степан Шахно, Володимир Павлюк, Дарія Склярик ,Наталя Равлюк, Тетяна Вовнянко) проводилися двома мовами. Щоб привернути увагу британців та перехожих туристів з різних країн до жахливих подій в Україні, Сірії, Вірменії та інших точках через агресію Росії, від котрої масово гинуть люди, учасники акції тримали закличні плакати та скандували англійською мовою “Путін кримінальний терорист”, “Росіє, зупини аресію!”, “Руки геть від України!” "Тереза Мей, не зрадь нас!", “Британіє, підтримай Україну!” і т.п.

Активісти Лондон Євромайдану закликали людей не здаватися у боротьбі, а приходити на акції підтримки України та борців за її незалежність, котрі вони планують проводити частіше. в т.ч. перед українським Посольством.

10 лютого 2017 активісти громадського волонтерського руху Лондон Євромайдану записали відезвернення звернення та письмове звернення до президента України, уряду та народних депутатів, котре передали через представників Посольства України у ВБ.

 

Звертаємося до Президента і Уряду України….

Волонтерський рух «Лондон-Євромайдан»не може лишатися осторонь в ті часи, коли український народ кожного дня втрачає своїх найкращих захисників, а дії влади є суперечливими і можуть зашкодити національним інтересам. Торговельні стосунки з так званими ДНР/ЛНР в той час, коли загинуло більше 10 тис людей у військовому протистоянні гібридним військам Росії, що базуються на окупованих територіях викликають не просто глибоке занепокоєння, але ставить низку питань до офіційної влади і її політики. З одного боку уряд України закликає своїх західних партнерів до економічних санкцій проти російського режиму, і з іншого боку веде відкриту торгівлю з невизнаними територіальними утвореннями, що є незаконно окупованими Росією. Де-факто уряд України веде відкриту торгівлю з Росією, звертаючись при тому про допомогу до Заходу. Кожного дня з території ДНР/ЛНР вилітають сотні снарядів, які вбивають наших співвітчизників і українських солдат. І в цей самий час ідуть ешелони з вуглем і лісом та сплачуються кошти організаторам війни проти України і по суті вбивцям українського народу. За останні декілька тижнів блокади стали відомими факти широкомасштабної торговлі з бойовиками в той час, як українська армія веде з ними боротьбу. Продовження як відкритих торгівельних стосунків, так і підпільної контрабанди може призвести до погіршення морального духу української армії і знецінення ціннісних категорій українського народу, коли ми всі маємо лишатися єдиним цілим у боротьбі з російською агресією.

 

Ми вимагаємо:

1. Припинити торгівлю із вбивцями цивільного населення і українських військових. Це є ні що інше як бізнес побудований на крові українського народу.

2. Відсторонити Голову СБУ і розпочати ретельну перевірку всіх дозволів, виданих службою безпеки, на підставі яких проводилися і проводяться торгівельні операції з ДНР/ЛНР.

3. Прийняти закон про тимчасово окуповані територіі; запровадити чіткі правила і регулятивні норми, які будуть визначати стосунки з окупованими територіями, і якими будуть керуватися службовці на всіх рівнях державної і місцевої влади.

4. Негайно припинити випадки свавілля вчиненого озброєними “зеленими” чоловіками, очолюваними начальником Донецької поліції Амброськіним, який відмовився надати своє посвідчення під час незаконних дій, вчинених його підлеглими.

5. Зупинити тиск на військових і ветеранів АТО, які озвучили позицію, що армія з народом. Це вимога, за яку стояли Майдани по всій Україні. Уряд демократичної країни є виконавцем волі народу, і має стояти на захисті його інтересів, а не олігархічної піраміди. Ми вимагаємо демократичних змін і реформ, а не відновлення колишнього кримінального режиму.

https://www.youtube.com/watch?v=_fq3yXYWU0Q&feature=youtu.be

Останнє редагування Понеділок, 13 лютого 2017 14:55