Українці в Португалії зірвали виступ посла Росії на семінарі БРІКС Рекомендовані

Вівторок, 21 лютого 2017 19:24 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

21 лютого, представники української громади в Лісабоні завадили виступу посла РФ на заході, який проводили португальський Національний інститут оборони (IDN) та Інститут міжнародних відносин Лісабонського нового університету (IPRI UNL) на тему: Росія у системі світової безпеки.

Як повідомляють активісти української діаспори Португалії, пікетування проведення цього заходу проходило під гаслом: “Не радяться з терористами, як боротися зі світовим тероризмом!”

Розпочати семінар мав посол Росії Олег Белоус, який так і не прибув на семінар через маніфестацію українців (згідно з планом заходу, його промова мала тривати 1 год.). Про це написав у “Фейсбуці” голова Спілки українців Португалії Павло Садоха.

Він повідомив, що українські активісти отримали цю інформацію від організаторів заходу.

Відомо, що акція українських активістів була завчасно спланована, але публічно не розголошувалася, аби стати дійсним сюрпризом як для організаторів семінару, так і для російських дипломатів у Лісабоні.
Українці мали доступ до зали, де проходив семінар.

Пікет українців Португалії був приурочений до третьої річниці під початку російської військової агресії проти України. Учасники акції тримали плакати з написами “Стоп війні” та “Убивце, забирайся з України!” поруч із портретами президента РФ Путіна.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня парламент Португалії ухвалив постанову із засудженням заборони в Україні Комуністичної партії. Після цього українська громада вийшла на акції протесту.

1

2

 

3

4

5

6

7