Італія тимчасово призупиняє Шенген Рекомендовані

П'ятниця, 31 березня 2017 13:19 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Влада Італії з 10 травня призупиняє дію Шенгенської угоди про відкриті кордони і вводить тимчасовий контроль. Це пов'язано з проведенням саміту Великої сімки в Таормині на острові Сицилія, - йдеться в повідомлені італійського видання "Il Messaggero".

"У зв'язку із самітом G7 в Таормині, з 10 травня і до кінця місяця тимчасово буде введено контроль на внутрішніх кордонах країни, а також наземних, повітряних і морських пунктах пропуску в Італії", - заявив міністр внутрішніх справ Італії Марко Мінніті.

Він уточнив, що припинення Шенгену передбачена статтею 25 Шенгенської угоди.

Представники МВС Італії рекомендують громадянам відмовитися від відвідування Таорміна на вказаний період.

На час саміту рибалкам буде заборонено виходити в море, а туристам запливати далі 50 м від берегової лінії. Крім того, місцеві порти тимчасово закриють для кораблів, в тому числі для круїзних. Порти будуть використовуватися виключно в логістичних цілях.

Українцям, які мають Шенгенську візу і збираються до Італії в цей час, хвилюватися не варто, це стандартні внутрішні процедури безпеки, які запроваджують через великі міжнародні заходи.

Нагадаємо, саміт Великої сімки запланований на 26-27 травня 2017 року італійському Таормині. Очікується, що в невелике містечко на Сицилії приїдуть понад 20 тисяч осіб: членів делегацій, дипломатів і журналістів.