Заступник Керівника Проводу "Вільних Людей" взяв участь у З’їзді Державницьких організацій у Канаді

Четвер, 11 травня 2017 07:57 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У 75-ту річницю створення УПА, в Канаді відбувся З’їзд Державницьких організацій. Поряд з представниками дружніх організацій, членами канадського парламенту всіх рівнів, участь в урочистостях взяв Сергій Кузан, заступник Керівника Проводу Вільні Люди.

"Починаючи з 2014 року, тобто з перших днів російсько-української війни, "Вільні Люди" співпрацюють з ЛУК, кредитовою спілкою "Будучність" та Фондом "Приятелі ЗСУ" (Friends of Ukraine Defense Forces Fund). Результат - велика кількість волонтерської допомоги українським бійцям на передовій. Усе, чого потребують захисники України, вдається доставити завдяки нашим спільним зусиллям. Приємно, що пріоритети Державницьких організацій лишаються незмінними - допомога Україні, її армії та фронту, лобіювання українського питання перед Урядом, допомога пораненим бійцям і їхнім родинам. Безліч потрібних суспільних і урядових проектів стали можливими винятково завдяки праці української громади Канади, що здійснюється через різноманітні фонди та організації", - зазначає Сергій Кузан.

Зокрема, одними з найпотужніших та дієвих українських організацій Канади є Ліга українців League of Ukrainian Canadians (ЛУК) та українок (ЛУоК). На зборі було обрано новий провід - головою ЛУоК обрано Оксану Кузишин, яка після військової служби в Збройних силах Канади тренувала українських бійців в зоні АТО. Головою ЛУК став Роман Медик - вихованець СУМу. 

"З впевненістю можу константувати, що справа життя Ярослава Стецька жива, Антибільшовицький (а фактично Антиросійський) блок народів - це та реальність, якої потребує українство. Це та необхідність, яку потребує вся цивілізована світова спільнота. Неоціненним є вклад членів Організації в цю справу, що з рештою призвів до розпаду імперії зла СРСР, коли склалася вся геополітична кон’юктура. Так має бути і цього разу. Вірю, що чаши терезів світової геополітики обов’язково переважать на нашу корись, і імперія зла ХХІ століття - "Путінська Росія" відійде в історію", - наголосив Сергій Кузан у своєму виступі.