Путіна у Франції зустрінуть пікетами на підтримку України та Романа Сущенка Рекомендовані

П'ятниця, 26 травня 2017 12:09 Автор  Стожари Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Марк Фейгін, адвокат незаконно затриманого в РФ кореспондента Укрінформу Романа Сущенка повідомив, що 29 травня у Франції відбудеться зустріч президентів Франції та Росії. Друзі України готують пікети. 

Про це Фейгін розповів "Укрінформу" на III Форумі вільної Росії у Вільнюсі.

"Можу точно сказати, що до приїзду Путіна у Франції будуть акції протесту проукраїнських активістів. Як мінімум, на площі Трокадеро в Парижі. Можливо, якщо дозволить сек'юріті, то і у Версалі, де пройде зустріч. Будуть підняті теми Криму, Донбасу, українських політв'язнів. І в тому числі, Романа Сущенка", - зазначив адвокат.

Разом з тим, Марк Фейгін повідомив, що лист незаконно ув'язненого в Росії українського журналіста Романа Сущенка доставлено у канцелярію президента Франції Еммануеля Макрона.

«У французькому посольстві мені підтвердили, що лист мого підзахисного президенту Макрону доставлено за призначенням. Тобто, щонайменше, — в канцелярію президента Франції. Сподіваюся, на зустрічі Макрона і Путіна 29 травня якось ця тема порушуватиметься», — сказав Фейгін.

До першої леді Франції Бріджит Тронье з проханням про допомогу звернулась і дружина Романа Сущенка.

Переклад листа з французького опублікував Марк Фейгін. Він також попросив своїх друзів поширити лист Анжеліки в ЗМІ Франції, тому що це може зіграти ключову роль у звільненні Романа під час візиту президента РФ Путіна 29 травня в Париж.

 

Нагадаємо, 30 вересня в Москві був затриманий кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко, який приїхав до Росії відвідати родичів. Лефортовський суд Москви заарештував журналіста на два місяці.

7 жовтня Федеральна служба безпеки Росії висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

14 лютого Міський суд Москви відхилив апеляційну скаргу захисту українського журналіста Романа Сущенка на продовження арешту до 30 квітня. Фейгін подав апеляцію на рішення російського суду про продовження арешту свого підзахисного.