Версія для друку

Майдан для Путіна: тисячі росіян вийшли на протести. ВІДЕО Рекомендовані

Понеділок, 12 червня 2017 13:06 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У більшості російських міст сьогодні відбуваються масові мітинги, які напередодні анонсував опозиціонер Олексій Навальний.

Першими почали збиратися на акції протесту мешканці Алтаю, Татарстану, Сибіру і Далекого Сходу.

Організований за ініціативою російського опозиціонера Олексія Навального мітинг розпочався 12 червня, в державне свято День Росії, на Тверській вулиці.

Самого Навального поліція затримала перед початком мітингу в його будинку, і опозиціонер закликав прихильників виходити на Тверську без нього.

Раніше Навальний погодив з владою проведення сьогоднішньої акції протесту не на Тверській, а на Сахарова, але скасував її через відмову підрядників, на яких нібито тисне влада, встановити звукову апаратуру.

Мітинг він переніс на Тверську, де 12 червня і так триває масова акція - на честь державного свята дня Росії.

Разом з тим, кількість затриманих на опозиційних акціях у Москві та Санкт-Петербурзі перевищила загалом 250 людей. Про це свідчать дані організації «ОВД-Інфо», яка збирає інформацію про затримання на політичних акціях.

За даними правозахисників, у Москві затриманий 121 учасник протесту, в Санкт-Петербурзі – 137. Це число не є остаточним, оскільки тривають як самі мітинги, так і затримання. Затримання учасників антикорупційних акцій відбулися і в інших російських містах.

Нагадаємо, у Росії опозиція подала заявки на мітинги та інші акції в 224 містах, у багатьох містах влада не погодила проведення протестів.

Онлайн-трансляція мітингу опозиції в Москві 12.06.2017: