У США планують схвалити закон про посилення санкцій проти РФ Рекомендовані

Вівторок, 13 червня 2017 06:05 Автор  Олесь Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сенатори Республіканської і Демократичної партій досягли згоди щодо нових санкцій проти Москви і вжиття заходів, які допоможуть заблокувати будь-яку спробу президента США послабити обмежувальні заходи.

Про це повідомляє Politico.

Угоду було укладено за участі голів комітету з міжнародних відносин і банківського комітету, а також лідера більшості Мітча Макконелла та лідера меншості Чака Шумера.

Сенатори домовилися включити нові заходи проти Росії в законопроект про санкції проти Ірану.

За словами сенатора Ліндсі Грема, законопроект, який "покарає Москву" може бути прийнятий вже цього тижня.

Так, документ планують винести на голосування у середу.

Згідно з досягнутою домовленістю, існуючі санкції проти Росії оформлять у вигляді закону, що зробить їх скасування чи пом’якшення потенційно більш складним. Крім того, угода передбачає запровадження нових санкцій  відносно декількох секторів російської економіки, в тому числі щодо "осіб, які здійснюють зловмисну кібердіяльність від імені уряду Російської Федерації".

"Є величезна кількість доказів того, що Росія намагається зруйнувати демократію тут і за кордоном", - сказав Грем в інтерв’ю CBS.

"Ми збираємося покарати росіян. Будь-який член конгресу, який не захоче покарати Росію за те, що вона зробила, зраджує демократію" - зазначив Грем.

"І якщо президент не підпише закон, який покарає Росію, він стане зрадником демократії" - додав сенатор.

Росія звинувачується в порушенні прав людини, постачання зброї сирійському режиму Башара Асада та втручанні в передвиборну президентську кампанію в США.

"Ці додаткові санкції будуть потужним сигналом від двох партій Росії та іншим країнам в тому, що вони будуть покарані, якщо спробують втручатися в наші вибори", - прокоментував домовленість Чак Шумер