Чергова провокація проросійських сил у Франції Рекомендовані

Вівторок, 27 червня 2017 05:22 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У терористичній "ДНР" стверджують, що найближчим часом відкриють свій представницький центр у місті Марсель на півдні Франції.

Про відкриття представництва так званої ДНР у Франції заявила "міністр" цієї терористичної організації Наталія Ніконорова.

Терористи стверджують, що "офіс буде розташований в місті Марсель. Голова представництва муніципальний радник у мерії, президент національного центру приватних підприємців департаменту Буш-дю-Рон, колишній регіональний радник з Провансу Гераль-Юбер Файяр".

Терористи також запевнюють, що "представництво" було зареєстровано 18 червня, а Жерар-Юбер Файяр наразі перебуває в окупованому Донецьку.

Зазначимо, що раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що група французьких депутатів місцевого рівня 22 червня вилетіла в Москву, а звідки збирається поїхати в окупований Донецьк. Зокрема, про поїздку французів повідомило видання La Provence.

Нагадаємо, раніше у самопроголошеній "Донецькій народній республіці" стверджували, що відкрили 14 грудня своє представництво в італійському місті Турин.

Згодом  посол України в Італії Євген Перелигін заявив, що бойовиків в Італії легалізувати не збираються, а шоу з відкриттям "представництва ДНР" у Турині - провокація проросійських сил.

Нагадаємо, у квітні обласний суд в місті Острава ухвалив рішення про початок процедури ліквідації "Представницького центру ДНР" на території Чехії. Його очолює громадянка Чехії Нела Ліскова.