Тисячі людей вийшли на демонстрацію у Гамбурзі напередодні G20 Рекомендовані

Неділя, 02 липня 2017 15:46 Автор  Стожари Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

2 липня, за кілька днів до саміту G20 у Гамбурзі тисячі людей вийшли на першу велику демонстрацію.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Дані про кількість учасників різняться: організатори нарахували близько 18 тис. протестувальників, поліція повідомила про 8 тис. демонстрантів. Це перша з близько 30 заявлених протестних акцій, які повинні відбутися перед або під час проведення саміту, який буде 7-8 липня в Гамбурзі.

Серед протестувальників були представники профспілок, об'єднань захисту прав споживачів, фермерів, захисників навколишнього середовища і церковних організацій, пише інформагентство dpa. Демонстранти виступали не стільки проти самого саміту Великої двадцятки, як проти політики цих країн, насамперед у сфері захисту клімату і торгівлі.

Протестувальники несли плакати з написами "Планета Земля насамперед", "Боріться з бідністю" і "Демократія зараз". За даними правоохоронців, демонстранти поводяться мирно.

Серед учасників були сім'ї з дітьми, молодь та люди похилого віку. За словами поліцейського, мітинг пройшов "абсолютно мирно". Багато хто мав прапори та транспаранти з гаслами на кшталт: "Демократія зараз", "Планета Земля перш за все" та інші.

Повідомляється, що на тижні може бути проведено до 30 демонстрацій. Сьогоднішня демонстрація була організована групою під назвою "Протестна хвиля G20". На четвер заплановано проведення мітингу з назваою "Ласкаво просимо до пекла".

У період саміту місто охоронятимуть мінімум 15 000 поліцейських та понад 4 000 федеральних поліцейських.

Разом з тим, за даними німецького міністра внутрішніх справ Томаса де Мезьєра, очікується, що на час проведення саміту в Гамбурзі зберуться понад 8 тис. готових до насильства радикально налаштованих людей з ФРН та інших країн.

Раніше повідомлялося, що адміністрація Гамбурга ухвалила розпорядження, яке забороняє проведення демонстрацій в місті у дні проведення саміту G20.