Ізраїль приймає українських діточок

П'ятниця, 04 серпня 2017 13:39 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Цього літа громадська організація «Ізраїльські друзі України» розпочала втілення чудового проекту - сімейного реабілітаційно-оздоровчого табору «Крила», що прийняв на відпочинок та оздоровлення в Ізраїлі 32 дітей та їхніх матерів, чиї батьки та чоловіки загинули в АТО, захищаючи Україну.

Для учасників табору «Ізраїльські друзі України» організували надзвичайно цікаву та насичену програму: відпочинок на морі, заняття з психологами, участь в майстер-класах і, звичайно, екскурсії країною.

У рамках роботи табору його організатори разом з партнерами,  Фондом «Шанс на життя» провели у приміщенні Українського культурного центру при Посольстві України в Ізраїлі велике дитяче свято, на якому дітей веселили їхні улюблені герої - Фіксікі Симко і Міньйoни від "JoyMe", а діти брали участь в конкурсах та естафетах, танцювали і «стояли на голові».

Безсумнівно, поїздка до Ізраїлю залишиться яскравими спогадами в пам’яті кожного учасника табору «Крила», адже його організатори доклали максимум зусиль для того, аби радісні враження, отримані від поїздки та відпочинку, змогли повернути до нормального життя дітей та їхніх мам, які пережили трагедію втрати близької людини.

Від щирого серця хочеться подякувати організаторам табору – «Ізраїльським друзям України» та їхнім партнерам, за допомогу та підтримку сімей загиблих учасників АТО!

Сімейний реабілітаційно-оздоровчий табір "Крила" проводиться Громадською організацією «Ізраїльські друзі України» разом з партнерами: авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України», Посольством України в Державі Ізраїль, компанією "Долина Груп", ГО «Ініціатива Е +», ГО «Солдатський привал »(Запоріжжя), БФ« Нація добра »(Харків), ГО« Велика ідея» (Ковель).