#Польща За якими професіями збільшується зарплатня

Вівторок, 15 серпня 2017 09:06 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Від травня 2017 року за деякими професіями зарплатня у Польщі збільшилась на третину. Представники яких самих професій відчули істотне підвищення читайте нижче.

Подробицями зі "Стожарами" поділилося видання PROstir.pl з посиланням на агентство працевлаштування «Upper Job» та портал money.pl.

Зокрема, найбільші очікування збільшення зарплатні мають працівники з України, які виконують фізичну працю.

Згідно з доповіддю Upper Job, ще у травні фізичні працівники з України за годину роботи отримували 9 злотих нетто, а у липні ставка збільшилася до 12 злотих, тобто на 33%.

У випадку мулярів погодинна заробітна платня нетто в травні склала 20 злотих, а у липні вона підвищилася до 25 злотих, тобто на чверть. Ще більш високої оплати праці можуть очікувати штукатури. У період з травня по липень їхній погодинний заробіток збільшився з 25 до 30 злотих.

Найменше, на 17%, зросли очікування кухарів. У травні вони заробляли 12 злотих нетто за годину, а у липні вже можуть розраховувати на 14 злотих.

«Зростання очікувань щодо зарплатні пояснюється декількома чинниками. По-перше, почалася сезонна робота, по-друге, польські працедавці продовжують шукати і хочуть наймати працівників з України, і, нарешті, великий вплив мала лібералізації візових вимог Євросоюзу для українців», — наголосила представниця компанії «Upper Job» Івона Залуська.

За даними Національного банку Польщі, у 2016 році в Польщі працювало 1,2 млн українців.