Україна-Польща. Нові можливості для подорожей. Єдиний залізничний квиток.

П'ятниця, 15 вересня 2017 11:41 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 11 вересня 2017 року Україна та Польща запустили пілотний проект. Для подорожі із пересадкою діє єдиний залізничний квиток. В проекті беруть участь три перевізники: ПКП-Інтерсіті (PKP Intercity), Регіональні перевізники (Przewozy Regionalne) та Триміська СКМ (Trójmiejska SKM).

Це означає, що пасажир зможе придбати один проїзний документ на всю подорож, і не матиме значення, котрий перевізник обслуговує даний відрізок маршруту. Наприклад, на одному проїзному документі, оформленому на одному бланку, він зможе переїхати з Тарнова, що на півдні Польщі, аж до м. Гель, що на узбережжі Балтійського моря. Голова ПКП А.Т. (PKP S.A.), - поділилося зі "Стожарами" видання "Польске радіо".

Кшиштоф Мамінський запевнив, що касир запропонує найкращий варіант поїздки, як під оглядом її тривалості, так і ціни квитка.

Єдиний квиток можна придбати лише в залізничних касах. Поки що він не продається онлайн.

Голова ПКП додав, що в майбутньому до проекту можуть долучитися інші перевізники. Йдеться насамперед про таких регіональних перевізників, як Мазовєцька залізниця (Koleje Mazowieckie), чи Вєлькопольська залізниця (Koleje Wielkopolskie).