Тяжко чути правду? Перед виступом Грібаускайте в ООН делегація РФ залишила зал Рекомендовані

Середа, 20 вересня 2017 06:02 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Свій виступ президент Литви присвятила питанню російської агресії. 

Російська делегація залишила зал засідань Генеральної асамблеї ООН перед виступом президента Литви Далі Грібаускайте. Цю інформацію підтвердив член делегації Леонід Слуцький, який обіймає посаду голови комітету Держдуми РФ з міжнародних справ, повідомляє УНІАН з посиланням на "РИА Новости". 

Президент Литви вважає, що навчання "Захід-2017" спрямовані на те, щоб налякати "Литву". 

"Не треба нас лякати і самим лякатися, так як саме це є метою навчань "Захід" - налякати нас, знищити нашу волю захищатися, щоб ми були паралізовані і не змогли нічого зробити в державі", - сказала Грібаускайте.

У своїй програмній промові Грібаускайте висловила думку, що навчання "Захід-2017", які проводять Росія і Білорусь, є частиною інформаційної війни і спрямовані на поширення страху.

"Сьогодні увага світу звернено на Північну Корею і інші регіони, однак ті ж методи шантажу і агресії використовуються в Україні і вздовж східного кордону НАТО. Близько ста тисяч російських військовослужбовців беруть участь у навчаннях наступального характеру "Захід-2017" на кордонах балтійських держав і Польщі і навіть в Арктиці", - сказала вона.

Грібаускайте вважає, що Росія "відпрацьовує агресивні сценарії проти сусідніх держав, навчаючи свою армію нападу на Захід".

 

Останнє редагування Середа, 20 вересня 2017 06:12