Дякуємо, друзі! У Петербурзі протестували проти війни з Україною!

Понеділок, 25 вересня 2017 08:35 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У неділю, 24 вересня 2017 року у Петербурзі декілька сотень людей зібралися біля Казанського собору, щоб висловити свій протест проти війни з Україною. Цей марш миру не був санкціонований російською владою. Протестувальники намагалися пройти ходою по Невському проспекту, однак поліція не дала цього зробити. Більшість учасників, крім плакатів, тримала сині та жовті повітряні кульки. Дехто прийшов з малими дітьми. Діти тримали українські прапори та  плакати.

24 вересня увесь світ відзначає Міжнародний День миру. В цей день близько двох сотень петербужців зібралися, щоб протестувати проти війни, яку веде Росія в Україні.

Учасники маршу миру зібралися біля Казанського собору і через 40 хвилин збиралися йти в сторону Сенатській площі по головній магістралі міста. Поліція перегородила шлях частини групи, через що учасники мітингу залишилися у Казанського. Протестуючі з кульками жовтого і блакитного кольору, а також білими кульками з зображенням голуба в руках вирушили до Адміралтейства, - передає "Фонтанка".  Один з учасників акції прийшов з плакатом "Путін - це війна".

Поліція попереджала присутніх за допомогою гучномовців, що акція не узгоджена і порушників будуть затримувати. Уся площа біля Казанського собору була оточена автозаками. 

Напередодні 21 вересня на вимогу Генпрокуратури була заблокована група заходи «ВКонтакте».

На місці проведення акції також були присутні прихильники діючого режиму з Національно-Визвольного руху (НОД).

Фото - Сергій Ніколаєв, "Фонтанка"