СКУ закликає бойкотувати міжнародний молодіжний фестиваль в Росії Рекомендовані

Вівторок, 17 жовтня 2017 16:56 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Президент СКУ Євген Чолій Президент СКУ Євген Чолій

Світовий конгрес українців закликав міжнародне співтовариство бойкотувати Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який проводиться Російською Федерацією цими днями.

Про це заявив президент СКУ Євген Чолій, передає Укрінформ.

«Світовий конгрес українців закликає органи влади оголосити бойкот Всесвітньому фестивалю молоді та студентів, аби молодь та студентів не використовували для розповсюдження Російською Федерацією дезінформації», – сказав Чолій.

На його переконання. цей фестиваль є «ще одним прикладом тактики Російської Федерації в її гібридній війні» і має на меті «використати молодь для підриву територіальну цілісність держави».

Чолій звернув увагу на грубе порушення Російською Федерацією суверенітету України, адже частина подій відбуватиметься на тимчасово окупованій території Севастополя й Сімферополя.

«Організатори цього фестивалю грубо нехтують міжнародною спільнотою, яка рішуче засудила агресію РФ проти України, в тому числі незаконну окупацію Криму, та наклала санкції у відповідь на ці дії», – зазначили в СКУ.

Нагадаємо: уряд та громадські організації України виступили із зверненням щодо бойкоту ХІХ Всесвітнього фестивалю молоді та студентів, що проходить 14-22 жовтня у Сочі, оскільки у рамках заходу планується, що делегати з-за кордону відвідають окуповані Росією Севастополь та Сімферополь, що є нехтуванням міжнародними конвенціями та принципами.