Ізраїль ввів нові правила перебування для українців та вважає Україну безпечною країною

Середа, 18 жовтня 2017 12:34 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Посилено правила перебування на території Ізраїлю нелегалів з України. Посилено правила перебування на території Ізраїлю нелегалів з України.

Від 17 жовтня в Ізраїлі діють нові правила перебування для українців

Правила дозволяють розглядати за прискореною процедурою клопотання громадян України, які претендують на статус біженця, та швидко депортувати тих, хто не відповідає необхідним критеріям. 

Ці правила розроблені, оскільки кількість українців, які прагнуть отримати статус біженця в Ізраїлі, набула критичної позначки. Тільки від початку цього року було подано 7 тис. клопотань, на яких прагнуть заробити українські фірми, що обіцяють швидку легалізацію в Ізраїлі, та ізраїльські адвокати, які займаються супроводом таких справ.

Згідно з чинними правилами, іноземець чекає на рішення спеціальної комісіі, яка розглядає його заяву та дає дозвіл або відмову. Іноді цей процес займає від кількох місяців до кількох років. Однак навіть тоді депортувати нелегала можна лише, якщо йому загрожує небезпека у рідній країні. 

Ситуацію в Україні було досліджено та експерти дійшли висновку, що вона більше не є небезпечною. Отже Ізраїль вирішив змінити свою політику щодо її громадян. І тепер ніщо не заважає обробити заявки за прискореною процедурою і винести вердикт про депортацію протягом семи днів. Навіть громадяни, які зуміють документально підтвердити проживання в зоні АТО, будуть розглядатися за звичайною процедурою без жодних гарантій, адже наразі на Сході України не ведуться активні бойові дії. 

Останнє редагування Середа, 18 жовтня 2017 12:44