У столиці Німеччини запустили україномовний туристичний маршрут Рекомендовані

Вівторок, 07 листопада 2017 06:57 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
У Берліні, столиці Німеччини, запустили україномовний туристичний маршрут City Circle у Берліні У Берліні, столиці Німеччини, запустили україномовний туристичний маршрут City Circle у Берліні

Вперше серед європейських країн на всіх екскурсійних автобусах City Circle у Берліні встановлено аудіо-гіди українською мовою.

Про це на своїй сторінці повідомила дипломат Світлана Мельник.

"Сьогодні по-справжньому історичний для України день у Німеччині!", - написала пані Світлана.

На перший такий автобус посол України в Німеччині Андрій Мельник та керівник туристичного підприємства Міхаель Грефе урочисто наклеїли український прапорець

На перший такий автобус посол України в Німеччині Андрій Мельник та керівник туристичного підприємства Міхаель Грефе урочисто наклеїли український прапорець, - повідомляє Укрінформ.

Відтепер численні наші співвітчизники, які після скасування візового режиму безперешкодно подорожують до німецької столиці, зможуть познайомитися з містом голосами зіркових модераторів Радіо-Рокс - Соні Ситник та Сергія Зеніна.

Співробітники Посольства - разом з представниками вітчизняних ЗМІ - нині символічно прикріпили блакитно-жовтий прапор на одному з 35 автобусів.

Хочеться особливо подякувати прес-аташе дипмісії Катерина Зеленко, а також іншим колегам за багатомісячну наполегливу підготовчу роботу, за те, що попри існуючі сумніви вдалося переконати наших німецьких партнерів у важливості такого кроку: respect!!!

Щира вдячність усім волонтерам, зокрема "GuideUA", перекладачам, модераторам, всім-всім-всім за цей фантастичний подарунок.

На досягнутому не зупинятимемося: вже зараз триває праця над тим, щоб українські аудіо-гіди з'явилися і в головних берлінських музеях.

Одним словом, Рік української мови в Німеччині 2017-2018 рр., розпочатий нами 6 вересня, - це не формальність, а поклик серця.

Тож вперед, Німеччині ще належить відкрити для себе нове обличчя України!