У Сіднеї з'явилося перше почесне консульство України Рекомендовані

Середа, 08 листопада 2017 19:03 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Міністерство закордонних справ України призначило Ярослава Думу почесним консулом України в австралійському Сіднеї. Міністерство закордонних справ України призначило Ярослава Думу почесним консулом України в австралійському Сіднеї.

Міністерство закордонних справ України призначило Ярослава Думу почесним консулом України в австралійському Сіднеї.

Почесне консульство України відкриється в австралійському місті Сідней. Про це повідомляє прес-служба посольства України в Австралії.

Ярослав ДумаПочесним консулом України в Сіднеї Міністерство закордонних справ призначило Ярослава Думу. Офіційна церемонія відкриття пройде в середині грудня 2017 року.

“Це важлива ініціатива, спрямована на розвиток українського дипломатичної присутності в Австралії”, – йдеться в повідомленні.

Дума в віці 63 років є активним членом Української громади Сіднея, колишнім його керівником. В даний час він працює приватним підприємцем, входить в Ротарі-клуб в Сіднеї, є фахівцем у галузі права і фінансових питань. Новий консул нагороджений медаллю Ордена Австралії.

Консульство планує займатися роботою з громадянами, урядовими та бізнес-делегаціями України і Австралії, просуванням економічного і культурно-гуманітарного співробітництва між країнами.

Також одним із головних завдань почесного консула на 2018 рік є підготовка та сприяння участі української команди військових-ветеранів в “Іграх нескорених”, які відбудуться в Сіднеї.

“Відкриття почесного консульства України в Сіднеї є давно назрілою необхідністю, яка реально відображає взаємну зацікавленість сторін в розширенні співпраці між двома країнами, а також відкриває нові можливості для більш ефективного використання потенціалу українського суспільства Сіднея”, – додали в посольстві України в Австралії.