МАРІЧКА ГАЛАБУРДА - ЧИГРИН подає про відкриття ПОЧЕСНОГО КОНСУЛЬСТВА УКРАЇНИ в СІДНЕЇ: Рекомендовані

Середа, 20 грудня 2017 13:06 Автор  Марічка Галабурда – Чигрин Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

з деякими її додатками:

Пресова служба Міністерства Зовнішніх Справ України повідомляє, що - «церемонія відкриття Почесного консульcтва України в Сіднеї - першого в історії двосторонніх українсько-австралійських відносин - відбулася у неділю 17.12.2017 за участю представників австралійської влади, провідник опозиції у парляменті Нового Південного Вельсу Люк Фолі, член парляменту НПУ від Бенкставна Таня Михайлюк, представник мера ради Камберланду Джордж Кембелл, посольства України в Австралії та керівництва українських організацій Австралії.

керівництво КС "Карпати", де розміститься установа.

Привітати нового Почесного консула України Ярослава Думу прийшли Посол України в Австралії Микола Кулініч, Консул України в Австралії Микола Джиджора, перший секретар Галина Йосипюк, Голова СУОА Стефан Романів, Голова СУМ Юстин Сенько, керівництво Кредитової Спілки "Карпати" SCU, та представники української громади Сіднею.

IMG 8377 1 Після підписання контракту МЗС послом п. Кулінічом і Ярославом Думою, кімнату, де міститься бюро-офіс консульства освятили всечесніші отці Симон Цкуй (УКЦ) та Володимир Коренюк.

IMG 8390 1

Відтак гості пішли до приміщень Дому Молоді, де відбулося продовження церемонії.

осол України в Австралії Микола Кулініч

 

Посол України в Австралії Микола Кулініч

- “Знаменно, що українське почесне консульство у Сіднеї починає свою роботу у час, коли Україна відзначає 100-ліття своєї дипломатичної служби. Щиро вітаємо першого українського почесного консула у Сіднеї і закликаємо усіх до підтримки діяльності консульства”, - сказав у вітальному слові посол України в Австралії Микола Кулініч.

25348421 943818185775666 7944923197745988640 n 1

Голова Союзу Українських Організацій Австралії (СУОА), генеральний секретар Світового конгресу українців Стефан Романів

У свою чергу, голова Союзу Українських Організацій Австралії (СУОА), генеральний секретар Світового конгресу українців Стефан Романів зазначив: “Від імені Союзу українських організацій Австралії та від імені Світового конгресу українців я вітаю рішення України відкрити почесне консульство у Сіднеї. Сідней – важливий бізнес-центр Австралії. Сідней – центр, звідки починається все в Австралії”.

25396149 943818202442331 1272604746775933753 n 1

Зі словами підтримки і відзначення ролі української громади Сіднею виступили і представники місцевої влади.

“Українська громада багато років була провідником інтересів України в Австралії. З наступного року Україна і Австралія починають спільну діяльність у Раді ООН з прав людини. Це гарна нагода спільно привернути увагу до порушення прав людини в Криму. Ми готові підтримати новостворене почесне консульство України у Сіднеї в обговоренні цього питання у парляменті Нового Південного Вельсу”, - наголосив лідер опозиції у парляменті штату Люк Фолі.

Член місцевого парляменту від Бенкставна Таня Михайлюк також підкреслила роль української громади Сіднея.

“Лідкомб (район Сіднею – авт.) – традиційно був осередком українства у Сіднеї, тому я рада, що українське консульство буде відкрито саме тут”, - сказала Михайлюк.

25348505 943817829109035 5686283544994079832 n 1 1Новопризначений почесний консул України у Сіднеї Ярослав Дума висловив подяку за честь, яку надала йому Україна, і пообіцяв докласти всіх зусиль для розвитку ефективного співробітництва між Австралією та Україною на всіх напрямках.

У плянах консульства – зустріч відвідувачів, робота з урядовими та бізнесовими делегаціями двох країн, організація виставок, присвячених різним аспектам культурного, суспільно-політичного та економічного життя України, мистецьких заходів тощо.

Одним з основних завдань почесного консула на наступний 2018 рік є підготовка та сприяння участі української команди воїнів-ветеранів в «Іграх нескорених», що пройдуть у Сіднеї.

Почесне консульство України в Сіднеї відкриє двері для відвідувачів за адресою:

Sydney, Church st 27-29 Lidcombe, NSW 2141.

 

На церемонії відкриття Почесного консульства Украіни у Сіднеї . На фото (зліва направо) Голова Союзу українських організацій Австраліі Стефан Романів; Посол України М.Кулінич; Почесний консул України у Сіднеї Ярослав Дума; Провідник опозиції парляменту штату Новий Південний Вельс Люк Фоулі; депутат парляменту штату Новий Південний Вельс від Бенкставну (Сідней) Таня Михайлик.

На церемонії відкриття Почесного консульства Украіни у Сіднеї .
На фото (зліва направо) Голова Союзу українських організацій Австраліі Стефан Романів; Посол України М.Кулінич; Почесний консул України у Сіднеї Ярослав Дума; Провідник опозиції парляменту штату Новий Південний Вельс Люк Фоулі; депутат парляменту штату Новий Південний Вельс від Бенкставну (Сідней) Таня Михайлик.

 

Останнє редагування Четвер, 21 грудня 2017 09:04