Прем'єр-міністр Естонії вибачився за висловлювання члена своєї партії про Україну Рекомендовані

П'ятниця, 22 грудня 2017 08:56 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(5 голосів)
Юрі Ратас Юрі Ратас ФОТО: Georg Kõrre / Postimees

Прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас, під час парламентської інформаційної години, відповідаючи на питання представника опозиції Кейт Пентус-Розіманнус, сказав, що він приносить вибачення за кожне висловлювання про те, що Україна є гібридною державою.

Подробиці повідомили видання Postimees.

"Ратас: приношу вибачення за кожне висловлювання про те, що Україна - гібридна держава" - саме під такою назвою вийшла стаття.

Слова Юрі Ратаса стали відповіддю на звернення члена реформістської фракції Кейт Пентус-Розіманнус, яка зазначила, що в Естонії спостерігаються дві політичні лінії. Якщо в першому випадку свою позицію висловлюють дипломати, то в другому - представники правлячої Центристської партії, представником якої є і Прем'єр-міністр, а деякі з яких за допомогою всіляких каналів поширюють точку зору, властиву путінському режиму.

Як приклад, Кейт Пентус-Розіманнус навела передачу «Meedia Keskpunkt» на Талліннському телебаченні, під час якої у березні цього року член партії Прем'єр-міністра Уммелас назвав Україну гібридним державою. За словами Пентус-Розіманнус, це висловлювання не тільки йде всупереч державній політичній лінії, а й є образливим. «Даю вам можливість прямо зараз вибачитися за висловлювання однопартійців», - заявила Кейт Пентус-Розіманнус.

«Приношу вибачення за будь-яке висловлювання про те, що Україна є гібридним державою, оскільки це недоречне висловлювання. Сподіваюся, що ви як член парламенту також принесете свої вибачення. Якщо чесно, то я не знаю, хто саме сказав ці слова в ефірі телеканалу. Але, зрозуміло, це не робить нікому честі, це поганий тон, тому я приношу свої вибачення », - сказав Ратас.

Ратас додав, що дана тема не повинна бути предметом жартів та іронії. За словами прем'єра, Естонія всіляко підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.
Останнє редагування П'ятниця, 22 грудня 2017 10:13