У Німеччині знесли церкву 19 ст. заради видобутку вугілля Рекомендовані

Четвер, 11 січня 2018 06:58 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
У селі Іммерат на заході Німеччини енергокомпанія RWE Power почала руйнування села разом зцерквою, яку закінчили будувати в 1891 році. У селі Іммерат на заході Німеччини енергокомпанія RWE Power почала руйнування села разом зцерквою, яку закінчили будувати в 1891 році.

У селі Іммерат на заході Німеччини енергокомпанія RWE Power почала руйнування села разом зцерквою, яку закінчили будувати в 1891 році. 

Про це повідомляє агентство Deutsche Welle.

Неороманська базиліка і село, в якому вона стояла, знищують задля видобутку бурого вугілля. Спорудження базиліки завершилося в 1891 році. Впродовж 122 років вона була центром культурного життя села.

Видобутком вугілля повинна зайнятися енергокомпанія RWE Power, саме вона й почала руйнування села Іммерат, яке розташоване над найбільшим вугільним басейном на захід від Кельна. 

Активісти Greenpeace зайняли базиліку незадовго до руйнування, закликаючи дозволити їй простояти принаймні доти, поки не буде сформовано новий уряд, який ухвалить курс на відмову від вугілля. У RWE відмовилися виконувати прохання, вигнали протестуючих за допомогою поліції і привезли екскаватори. 

Раніше в Іммераті проживало більше 1200 осіб, але зараз там залишилося тільки три сім'ї. Вони мають залишити свої будинки, а на місці села тепер буде котлован: знищення села завершать через два тижні. 

Близько 900 жителів Іммерату вже залишили свої будинки, більшість будівель у селі зруйновані. Загалом у регіоні мають переїхати 7900 мешканців.

 

 

Найсумніше те, що руйнування села, ймовірно, не було обов'язковим. Вугілля тут можуть і не дозволити видобувати - якщо новий федеральний уряд прийме рішення відмовитися від вугільних електростанцій.

Останнє редагування Четвер, 11 січня 2018 07:51