Українців, які планують подорож до ПАР, попереджають про спалах смертельної інфекційної хвороби Рекомендовані

Четвер, 18 січня 2018 08:26 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Міністерство закордонних справ попереджає громадян України, які планують подорож до Південно-Африканської Республіки, про спалах смертельної інфекційної хвороби. Про це сказано в повідомленні Консульської служби, повідомляє портал української діаспори Стожари.

"У зв'язку з поширенням лістеріозу (інфекційна хвороба) у Південно-Африканській Республіці МЗС рекомендує громадянам України, які планують свої подорожі в ПАР, проявляти особливу обачність і дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади, медичних та інших компетентних служб, стежити за останніми новинами", - сказано в повідомленні.

Відповідно до повідомлення, із грудня 2017 у ПАР зафіксовано 748 випадків захворювань на лістеріоз (у провінції Гаутенг - 455, Західний Кейп - 95 і Квазулу-Натал - 53), з яких 67 - з летальним кінцем.

У разі виявлення захворювання громадянам України необхідно негайно звернутися за отриманням медичної допомоги.

У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, МЗС рекомендує українцям невідкладно звертатися до посольства України в ПАР за телефоном екстреної допомоги: (0027) 814 806 707, на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: + 238-16-57, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..