Серед загиблих у Кабулі дев’ятеро українців – речник МВС Афганістану Рекомендовані

Понеділок, 22 січня 2018 12:55 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Напад на готель "Інтерконтиненталь" у Кабулі, Афганістан Напад на готель "Інтерконтиненталь" у Кабулі, Афганістан

Речник Міністерства внутрішніх справ Афганістану повідомив, що серед загиблих під час нападу на готель «Інтерконтиненталь» в Кабулі 21 січня є дев’ять громадян України.

Про це сказав в інтерв’ю афганській службі Радіо Свобода сказав 22 січня заступник речника міністерства Нусрат Рагімі.

«Чотирнадцять іноземців загинули, включно з одним киргизьким громадянином, одним грецьким громадянином і дев’тьма громадянами України. Особи інших ще невідомі. Ми незабаром ідентифікуємо їх», – сказав в інтерв’ю афганській службі Радіо Свобода «Радіо Вільний Афганістан» заступник речника Міністерства внутрішніх справ Афганістану Нусрат Рагімі.

"Чотирнадцять іноземців загинули, включно з одним киргизьким громадянином, одним грецьким громадянином і дев’ятьма громадянами України. Особи інших ще невідомі. Ми незабаром ідентифікуємо їх", – сказав він.

Раніше посол України в Таджикистані й Афганістані Віктор Нікітюк підтвердив інформацію щодо семи загиблих громадян України в результаті теракту в столиці Афганістану Кабулі.

Як відомо, 20 січня у готелі "Інтерконтиненталь" у Кабулі скоїли теракт.

За даними ЗМІ, під час нападу в готелі проходили два весілля. Групаозброєних осіб увійшла в готель і відкрила вогонь по відвідувачах.

Представники влади також заявили, що шість нападників були вбиті силами безпеки, хоча в деяких повідомленнях ідеться про п’ятьох бойовиків.

Напад стався увечері 20 січня. Речник Міністерства внутрішніх справ Афганістану Наджиб Даніш заявив, що сили безпеки врятували понад 150 людей, включно з 41 іноземцем. Одинадцять із 14 загиблих іноземців були співробітниками компанії приватної афганської авіакомпанії Kam Air.

Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів надати всю необхідну допомогу сім'ям українських громадян, які загинули в Афганістані. Про це мовиться на його сторінці у Facebook.

«Висловлюю найщиріші співчуття родинам усіх загиблих. За моїм дорученням МЗС терміново направляє до Кабула українського консула з Душанбе з метою проведення відповідних консульських дій. Також встановлено контакт з американськими консульськими співробітниками, які перебувають на місці теракту в Афганістані», – йдеться у повідомленні.