Відомий французький актор Жан Рено приїхав у Карпати на зйомки свого останнього фільму

Середа, 28 лютого 2018 13:58 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Жан Рено та Пилип Іллєнко Жан Рено та Пилип Іллєнко Facebook Philip Illienko

Відомий французький актор приїхав 25 лютого 2018 року у Карпати для зйомок у завершальному у своїй кінокар'єрі фільмі.

 

Про це повідомив голова Держкіно Пилип Іллєнко на своїй сторінці facebook: "Мав честь особисто привітати Жана Рено з приїздом в Карпати для зйомок в українсько-французькому фільмі «Останній крок». Співпраця з зірками такого масштабу - це черговий етап розвитку нашої кіноіндустрії та свідчення довіри до рівня нашого професіоналізму з боку європейських колег. Практичне втілення слогану всіх наших міжнародних ринкових заходів #UkraineIsYourDestination!

Нагадаємо, що зараз тривають зйомки спільного українсько-французького фільму "Останній крок" з Жаном Реном у головній ролі. Це - трилер про найманого вбивцю, якого грає Жан Рено, має стати заключним у кар'єрі французького актора. Крім нього, у фільмі грають Сара Лінд (Канада) ("Табір", "Особисте", "Вовк-поліцейський" та "Екзорцизм Моллі Гартлі"), Том Хопер (Великобританія) (який зіграв лицаря Персіваля у відомому британському серіалі "Мерлін" та Дікона Тарлі в сьомому сезоні "Гри престолів"), Гарі Дурдан (США) ("Кривавий четвер" і "Рандеву") та українські актори Ігор Цишкевич, Маргарита Бурковська, Олег Карпенко та інші.

Зйомки будуть проходити у Карпатах на озері Синевир, у Нью-Йорку, Києві та Канаді. Вихід фільму в прокат передбачається у 2019 році.

За сюжетом, герой Рено - найбільш розшукуваний найманий убивця - насолоджується самотньою відставкою на березі віддаленого озерця в Канаді. У його шале знаходить прихисток дівчина, що перебуває при смерті після тяжкого нещасного випадку. Чоловік, який усе життя вбивав, вперше рятує життя, - повідомило подробиці BBC.

Режисером і автором сценарію фільму є француз Фредерік Петіжан. Оператором-постановником - триразовий лауреат премії "Сезар" Тьєррі Арбогаст.

Держкіно в січні уклало контракт з українською компанією "Іст Вест Продакшн" про надання цій стрічці державної фінансової підтримки розміром 21,6 млн грн.

Загальна вартість виробництва фільму - 73,9 млн грн.

Із французького боку виробництво картини здійснюють компанії East 35 та Seven 52.

Останнє редагування Середа, 28 лютого 2018 15:12