Українець переміг на французькому конкурсі студентських проектів Рекомендовані

П'ятниця, 16 березня 2018 07:03 Автор  Стожари Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Олександр Бурлаєнко переміг у французькому конкурсі студентських проектів Олександр Бурлаєнко переміг у французькому конкурсі студентських проектів

Студент Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Олександр Бурлаєнко переміг у конкурсі дослідницьких проектів у Франції. Одним із організаторів конкурсу є посольство Франції в Україні.

Про це інформує прес-служба Міністерства освіти та науки України.

“Студент фізико-технічного факультету Харківського національного університету Олександр Бурлаєнко переміг у французькому конкурсі студентських проектів, представивши доповідь щодо ядерної фізики. Завдяки цьому влітку разом з двома іншими переможцями він відвідає Linear Accelerator Laboratory (Лабораторія лінійних прискорювачів, Франція) та CERN – провідні організації у сфері ядерних досліджень та енергетики”, – йдеться у тексті.

Конкурс проходив у два етапи, де перший передбачав відбір проектів за описом. Другий відбувався на базі Французького інституту (м. Київ) у форматі конференції з учасниками.

Пріоритетними напрямами конкурсних робіт були ядерна фізика, прискорювальні технології, експериментальні платформи, фізика високих енергій тощо. Загалом у фінальних змаганнях виступили 12 дослідників (аспіранти, бакалаври та магістри).

До складу фахового журі увійшли представники Linear Accelerator Laboratory, КНУ ім. Т.Г. Шевченка та CERN.

Останнє редагування П'ятниця, 16 березня 2018 08:36