Українська діаспора закликає уряд Канади запросити Порошенка на саміт G7

Четвер, 26 квітня 2018 05:33 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Українська діаспора закликає уряд Канади запросити Президента Петра Порошенка на саміт глав держав-членів G7, що пройде улітку в канадському місті Шарлевуа.

Про це повідомив президент Конгресу українців Канади Павло Грод, повідомляє портал української діаспори "Стожари" із посиланням на Укрінформ.

"Ми просили в уряду, аби Канада запросила Президента Порошенка на зібрання у червні. Канада має на це право як головуюча держава, тож на неї постійно чиниться тиск, триває робота", - сказав Грод.

Він також відзначив роль діаспори у запрошенні міністра закордонних справ України Павла Клімкін на саміт глав МЗС "великої сімки". "Роль діаспори є, і не лише канадської, адже ми працюємо з усіма країнами, постійно лобіюючи уряди з різних питань", - наголосив президент КУК.

Як відомо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін цими вихідними перебував з офіційним візитом у Канаді, де взяв участь у ознайомчій сесії саміту міністрів закордонних справ країн "великої сімки". Україна вперше отримала запрошення на плановий захід G7.

Головування у "великій сімці" ротується між її членами на річній основі і нині належить Канаді.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається