Представниця української діаспори може посісти одну з вищих посад у Державному департаменті США.

П'ятниця, 27 квітня 2018 05:32 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Пола Добрянські – донька президента Українського конгресового комітету США, Льва Добрянського Пола Добрянські – донька президента Українського конгресового комітету США, Льва Добрянського

Американський політичний діяч та експерт з питань зовнішньої політики Пола Добрянські, яка активно підтримувала Україну з перших днів російської агресії, може обійняти одну з вищих посад у Державному департаменті США.

Про це повідомило в четвер американське інформагентство Bloomberg із посиланням одразу на три джерела.

"Адміністрація Трампа планує номінувати Полу Добрянські, високопоставленого дипломата за часів президента Джорджа Буша, на високу політичну посаду в Державному департаменті",- зазначається в повідомленні.  

Раніше Добрянські працювала на позиціях спеціального посланника США в Північній Ірландії, а також заступника державного секретаря США у глобальних справах.

Планується, що вона замінить Томаса Шеннона, який зараз перебуває на другій за рангом позиції в американському зовнішньополітичному відомстві та вже заявив про намір піти на пенсію.

Призначення Поли Добрянські підкреслює, наскільки швидко президент Дональд Трамп і Майк Помпео просуваються у заповненні керівних структур апарату Державного департаменту. 

Зараз Добрянські працює старшим науковим співробітником Центру наук і міжнародних відносин Белфер у Гарварді. 

Із початку російської агресії у 2014 році активно підтримувала Україну.

 

Пола Добрянські народилася в американській родині українського походження. Її батько, Лев Добрянські, багато років очолював Український конгресовий комітет Америки (УККА).

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається